Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

Sasusaku FanFic

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Sasusaku FanFic Empty Sasusaku FanFic Съб Май 09, 2009 6:48 am

_Swety_

_Swety_

Ще превеждам Сасусаку фан фикове така че приятно четене.И не аз ги измислям.



Последната промяна е направена от _Swety на Съб Май 09, 2009 7:15 am; мнението е било променяно общо 1 път

2Sasusaku FanFic Empty SasuSaku Съб Май 09, 2009 6:56 am

_Swety_

_Swety_

1-ва глава 1-ва част приятно четене

Биип

Биип

Биип

"Ахх,някой ден ще хвърля този часовник през прозореца.!"

Биип

"Сприиии...!"

Биип

"Това е...!"Помисли си 17 годишно момиче,което се изправи и започна да удря часовника докато той не спря.След това се увери,че няма повече да звани и се върна отново в леглото."Най-накрая тишина!Така и не разбрах защо изобщо си купих часовник с аларама."

След 30 минути разбра защо си го е купила след което се удари като си каза,че е глупава и започна да се приготвя за най-важният ден в живота й.Е...може би не най-важният...

Половин час по-късно...

"Чакай малко...днес не е ли първият учебен ден!!!?ЩЕ ЗАКЪСНЕЯ!"

Харуно Сакура бързо стана от леглото си и погледна колко е часа.

-Ахх,8 часа е!!!Ще закъснея...!Гупачка,глупачка,глупачка!!!-Крещеше тя и набързо си взе един душ.Цяло чудо беше,че намери време да се изкъпе след което се облече,грабна чантата,която беше приготвена още вчера,и избяга навън.

Преди да излезе,каза набързо чао на котето си,което беше черно на оранжеви ивици и се казваше Юки.Сакура я беше намерила в боклука още когато бе малко котенце.Тя така и не разбра защо хората не искаха коте като нея.Не всеки ден виждаш толкова красиво животно.

Сакура наскоро се премести в Токио и живееше с котето си,тъй като нейните родители бяха на бизнес пътуване в щатите.Тя понякога се чувстваше самотна,но беше силна,знаеше как да се грижи сама за себе си още на 10 години,а на 11 бе свикнала да живее сама.

Родителите й бяха рапотохолици,но тя много ги обичаше.Те правеха всичко възможно за да спечелят пари за да не я лишават от нищо.Ако трябва да определя смейството на Сакура като бедно или богато,бих казала че е по средата.

Тъй като родителите й бяха постоянно по бизнес пътувания,след като се нанесоха в Токио,те незабаво тръгнаха отново за щатите.Сакура имаше и пари и свобода,но не беше разглезена.Напротив,тя помагаше из къщата и бе доста отговорна...освен когато ставаше въпрос за ставане рано...

Ако Сакура не се разбърза,ще закъснее със сигурност.!

-Почти съм там,още една пресечка...Имам 5 минути още!Училището почва в 8.30.-Мърмореше тя.

Точно преди да престигне в Fiery Leaf High(ся нема да го превеждам шот ше звучи много тъпо) тя се блъсна в някой...и то много...много...много силно...

-Ауу...съжелявам!!!-Тя погледна своята жертва и видя много красиво момче с гарваново-черна коса и черни очи.Сакура се стъписа от неговата красота,но се опомни,че бърза и се запъти към училищното си шкафче.

Тя беше обиколила училището с майка си и баща си и можеше да се оринтира.Сакура намери класа си без проблем и когато влезе в стаята звънеца би.Нейният учител,Какаши-сенсей имаше сива коса и лице покрито с маска.Той я представи пред класа.

-Ученици,имаме нова ученичка в класа.Тя се казва Харуно Сакура.-Какаши я представи и изкара от джоба си една книжка[icha icha paradice].

-Охх...тя е секси...-изшушука се отзад...а още по-отзад се чу...-Розова коса с зелени очи...хмм...харесва ми...

Сакура се зачерви леко,но Какаши каза със спокоен тон

-Успокоите се!Сега да видим...Замисли се той-Можеш да седнеш...с...Учиха Саске...момчето с черната коса до прозореца.

-КАКВООО?!ШЕГУВАШ ЛИ СЕ?КАК МОЖЕ ТЯ ДА СЕДИ ДО НЕГО А НИЕ НЕ!!!

Няколко високо поставени момичета изписукаха,но най-силно се чу едно друго момиче с руса коса,която бе вързана на опашка и имаше сини очи.Тя също така притежаваше и страхотно тяло...

-Аа...защото това е единственото свободно място.Тъй като някой хора му досаждат,той стой сам...-Каза Какаши поглеждайки Саске.Той просто намръщи вежди и погледна Сакура.

Тя го позна.Той беше момчето в което тя се блъсна рано сутринта.‘Лол...той е толкова...хубав...щастливка съм да седя до него...’

Тя се запъти тихо към мястото си и седна тихо.Сакура забеляза,че русото момиче го гледа злобно.След като класа се успокои,Какаши прибра книжката си в джоба[just let me say it again-icha icha paradice I just love that book,and I will proudly say that I am a pervert :-D {just kidding}]и започна да преподава математика.Сакура внимаваше в час,но също така забеляза,че повечето от момичетата я гледаха злобно...

Утиде първото впечатление...’Какво ли им направих?’мислише си тя...

Какаши продължаваше да преподава,но Сакура загуби интерес когато преминаха на история.Тя мразеше този предмет,но въпреки това винаги е имала шестица.Понеже не намери какво друго да прави,тя погледна Саске.Той също беше отегчен.Тя забеляза,че той се облича малко по-различно от другите момчета.

Саске беше оставил последните две копчета на ризата си,разкопчани.Също така не носеше и синГ‘Е’ото яке,което всяко момче в училището носеше.Единственото нещо по което си приличахГђВ° беше вратовръзката.С една дума той изглеждаше много по-бунтовнически[seemed very rebellious{епа кай как да се преведе тфа}]

Лично Сакура мислеше,че той изглежда страшно сладко по този начин,но се зачуди,защо даскалите не са му се скарали.Все пак училището имаше високо изисквания...

-Сакура,би ли прочела следващият параграф?

-Какво...?-Погледна учудено тя...Какаши повтори отново молбата си.

-Ъъъъ...!-Сакура се плесна по челото и се зачуди защо изобщо спря да внимава в час.



Последната промяна е направена от _Swety на Съб Май 09, 2009 7:17 am; мнението е било променяно общо 1 път

3Sasusaku FanFic Empty Sasusaku Съб Май 09, 2009 6:57 am

_Swety_

_Swety_

1-ва глава 2-ра част приятно четене
Саске усети,че тя се паникГ‘Е’оса и и прошепна къде да чете.Тя незабавно откри къде се намира параграфа изправи се и започна да чете.

Саске я гледаше.До сега тя не се опита да флиртува с него и той не я бе видял да го гледа.До някъде беше доволен от това,но също така повдигна любопитството му.Да не би да си имаше приятел?На всичко отгоре,тя има розова коса!!!

Когато почивката дойде,три момичета се приближиха до Сакура,а останалите отидоха до Саске,той извъртя очи и се направи на заспал.

-Здравей!Аз се казвам Тентен.Приятно ми е да се запознаем.Това са Хината и Кати.-Едно много пиятно,изглеждащо момиче поздрави Сакура.

-И на мен ми е приятно.-Усмихна се Сакура.Тя се загледа в новите си познати и се зарадва.

-Знаем,че вече си обиколила даскалото,но ние ще ти помогнем да се впишеш в атмосферата.Хайде...ела...!-Каза Кати и я издърпа за ръката.

"Лол...колко са дружелюбни..."Мислише си Сакура.В предишните й училища и беше по-трудно да се сприятели с някой.Господ може би беше по-благосклонен този път.

-Виждаш ли онзи там?-Тентен сочеше чернокосо момче,на което косата му бе вързана на опашка.-Това е Нара Шикамару.

-М...много упорито момче...-Каза Хината.

-Като говорим за упоритост...-Изведнъж добави Кати и се усмихна дяволски.Посочи един пич със същите бели очи като на Хината.

-Този там,който седи до фонтана(бах и аз искам фонтан в даскало)е Хююга Неджи.Съперник на Саске,братовчед на Хината и любовта на Тентен!

-Кати млъкни.Кой ти позволи да кажеш това???Крещеше Тентен и се изчерви.Сакура и Хината се подсмихнаха тихо.

-А виждаш ли онова русото момче...?Той е Узумаки Наруто,любовта на Хината!-Отново го каза Кати.Хината се ичерви леко и я погледна,но не каза нищо.

-Той е единственото момче,с което Саске е мил.Те са най-добри приятели,нищо че не се държат като такива.

-Пфф...следващият път,когато и ти се влюбиш,ще обявим на целия свят!Да видим тогава как ще се почувстваш.Нали така Хината?-Тентен се изплези на Кати.-Както и да е.Да се върнем на темата за Саске.Учудвам се как изобщо е мил с Наруто(Натуро....ХD)

-Толкова ли е лош Саске...?Смисъл,толкова лошо ли се държи?Щот на мен ми се вижда много мил.-Прошепна Сакура.

-Не се лъжи по това как изглежда,той стана най-извесното момче в училище,след като брат му Учиха Итачи завърши.Неговото семейсво притежава училището и е много богат...но както се предполага,идвайки от богато семейство,той е училищния побойник.

-Наистина ли???Сигурна ли си?На мен ми се стори много мил.Днес се блъзнах в него и той дори и не ми се ядоса и като не внимавах в час по история,той ми каза къде да продължа.-Чудеше се Сакура.

-Това е странно..-Помисли си Хината.

-Да,обикновенно му харесва да гледа как хората се излагат.-Съгласи се Тентен.

-Може би,защото си новото момиче.-Каза Кати.

-Хей хора,Ино влезна в училище...!-Информира Хината.

-Оу...Забравихме да те предопредим Сакура,преготви се да срещнеш най-големия си кошмар!Представям ти Яманака Ино.-Каза Кати и погледна Ино с чиста омраза.

-Тя е лидерката на фен клуба на Саске и също така негова годеница...

-Това е странно...тя е негова годеница и в същото време е събрала цял куп от хора,които да му се възхищават.-Повдигна едната си вежда Сакура.

-Работата е там,че Ино иска да гледа всички момичета които харесват Саске и когато някоя от тях реши да го сваля,тя ще бъде първата която ще разбере.-Убесни Кати.

-Предполагам,че това значи,че мрази и мен.Нищо чудно,че ме гледаше така.-Разбра Сакура.



Последната промяна е направена от _Swety на Съб Май 09, 2009 7:14 am; мнението е било променяно общо 1 път

4Sasusaku FanFic Empty Sasusaku Съб Май 09, 2009 6:59 am

_Swety_

_Swety_

1-ва глава 3-та част приятно четене
-Разбира се че няма да те харесва!Ти седиш точно до момчето което тя харесва,но той не изпитва нищо към нея.Саске я убижда и я режи по цялото време(е не с нож де.)но на Ино не и пука.Тя винаги говори че ще е бъдещата жена на Саске.Единственното хубаво нещо в Саске е отношението му към Ино.-добави Тентен-С една дума те са най-ужасните хора в целия свят.

Сакура кимна и не каза нищо

"Е щом Ино ме мрази,по-добре ще е да не й се пречкам,но все още мисля че Саске е мил..."

Звънеца би и те се върнаха в класната стая.Сакура седна на мястото си и видя,че Саске вече беше заел своето.

-Хей!-Усмихна се тя.Искаше да разбере колко лош е той.

-Хн...Отвърна той като я изгледа мързеливо.Сакура го гледаше без да мига,но като видя злия поглед на Ино се отдръпна.

"фф...Ино пак ме гледа лошо...По-добре да не съм мГђВЅого близко до Саске.Пфф ако Ино и неините приятелки не бяха тук днес,денят щеше да е перфектен."
Саске се зачуди след като розовокосото момиче се обърна с гръб към него.Тя нямаше ли интерес към него?Сакура не го гледаше повече от минута даже.Колкото повече се замисляше,толкова по-любопитен ставаше.Кое беше това момиче?

Сутринта отмина и дойде голямото междучастие.Сакура и новите й приятели излезнаха на двора и седнаха под сянката на един дъб.Денят беше топъл и въздуха бе влажен.Сакура довърши своят домашно направен обяд и утиде да си хвърли боклука.Когато се доближи до кошчето за боклук,което се намираше близо до задния двор на училището,тя чу викове.Сякаш някой хленчеше!

Тя се върна бързо до дървото и каза на приятелите си с тревога.

-Хината,Тентен,Кати!Чух странни звуци в задния двор на училището.Хайде да проверим кфо става.Звучеше така сякаш някой беше наранен.

Те се спогледаха и си прехапаха усните.Те знаеха какво става там отзад.Опитаха се да спрат Сакура,но тя беше прекалено упорита.Те неможеха да я оставят да види сама какво се случваше отзад и затова отидоха с нея.

Когато пристигнаха,те видяха Саске с група от момчета и едно момче с наистина гъсти вежди.То имаше дразкотини по цялото си тяло и се опитваше да стане от земята.След като успя,Саске го хвана за яката и го опря до стената.

Тя неможеше да повярва на очите си!Саске в класната стая и този Саске,който гледаше сега бяха две различни личности.Сакура гледаше,как той си играеше с него и как другите момчета се смееха.

"а това е истинския Саске...другите бяха прави за него...той наистина е побойник..."

Колкото повече гледаше,толкова повече се ядосваше.Накрая не издържа и направи крачка напред.

-Пусни го,копеле такова!

-----Тишина-----

Всеки спря и погледна Сакура.Никой не се бе опитвал да предизвика Саске до сега.Нейните приятели я гледаха в шок.Саске,също беше мълчелив за момент,но изненада всички като се усмихна.

-Защо трябва да го оставя?

Сакура също се усмихна.Тя не бе оплашена.

-Идиот,защото той не ти е в категорията,глупако!

Саске пусна жертвата си и се обърна лице в лице със Сакура.

-И ти твърдиш че си в моята категория?

-Защо си мислиш,че си токова велик?

-Ще видиш...-Прошепна Саске,но беше достатъшно силно за да го чуят всички.

-Хах,следващата си ти Харуно Сакура.

-Да видим какво можеш...!-Предизвика го тя и го гледаше как отстъпва с другите момчета.

-Ахх,боже мой!Сакура ти си толкова смела!-Кати я прегръщаше.

-Ти си нашия идол!Ще ти се поклоним-Избазика се Тентен и се поклони.

-Аз си мисля че си в беда-Притесни се Хината.

-Аз в беда...?В никакъв случай.-Каза Сакура и се запъти към горкото момче за да му помогне.Очите му бяха подути и имаше малки рани по лицето си.Саске наистина беше голямо копеле.

-Добре съм...благодаря...Междо другото аз съм Рок Лее.Каза той и пусна ръката и засрамен.

-Няма проблеми Лее!Немога да повярвам,че Саске може да направи нещо подобно!Както и да е мисля,че трябва да идеш до лекарката.Ще се видим по-
късно-Сакура си тръгна оставяйки момчето което току що се влюби в нея.

Следобяд...

Сакура влезе в класната стая и си седна на мястото като игнорираше Саске.Когато учителя им влезе в стаята Саске се приближи до нея.Сакура се притесни,да не би да я нарани???

Но точно обратното.Той изфлиртува с нея и й прошепна тихо в ушото.

-Войната е обявена.

Тя се обърна леко зачервена и му каза

-Покажи ми какво можеш!!!

5Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Нед Май 17, 2009 12:39 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

ООооооооо, да...момиче ти просто къртиш...какво като не си ги писала, то е почти същото да ги преведеш...все пак смисала по който ги предоставяш преведени , минава през мисълтати...ти влагаш доста интересно чувство във фиковете си!!! продължавай да пишеш! Уау Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!

http://vbox7.com

6Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Май 21, 2009 9:28 am

_Swety_

_Swety_

Благодаря и щом казваш добре ще продължавам

7Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Май 21, 2009 9:30 am

_Swety_

_Swety_

Ето я и 2 глава


Бииип

Бииип

Бииип

‘Глупав часовник...’

Бииип

‘Добреее...ти печелиш...ще стана рано тази сутрин...’
Беше вторият ден от училище и Сакура вече имаше три приятелки и двама врагове.

‘Не е толкова зле...поне така си мисля....’

Тя стана,и се облече в училищната си униформа,която се състоеше от гащеризонче с черна яка без ръкави и се спускаше до коленете й и панделка,която всички ученички бяха задулжени да носят.Тя показваше кой клас са.Момичетата от класа на Сакура трябваше да носят червена панделка а момчетата синя.

Слизайки по стълбите,тя закопча клопчетата на шлифера си,като остави най-горните незакопчани.След това хапна и нахрани Юки.

-Трябва да се приготвя за най-лошоот Юки.-Сакура мърмореше на котката си-Знаеш ли защо?Всичко е заради побойника на училището,Учиха Саске.Този простак и аз си обявихме война.Господи,той е толкова сладък...Както и да е...дори и да е сладък няма да позболя на този фактор да ме спъва.Чао,пожелай ми късмет!

Тъй като стана на време тази сутрин.Сакура вървя спокойно до училище.Както си мислише какво да стори на Саске,тя чу двигателя на пистов мотор.Когато се обърна да види кой е тя мигновенно позна момчето.Беше Саске...Сакура го позна единствено по начина,по който си носеше униформата.

Както винаги тя бе толкова бунтовнически сложена.Той носеше черна каска която покриваше лицето му.Тя неможеше да види лицето му и се подразни от факта,че той може да и се плези,но още повече се дразнеше,че той караше много скъп,черен мотор.

‘Той е такъв позьор’
Саске караше бавно и спря до нея.След това си свали каската и се усмихваше самодоволно.

-Предполагам,че имаш книжка да караш а?-каза Сакура,като се опитваше да не показва,че изпитва интерес към него и мотора му,но тя неможеше да не се възхищава на лъскавия мотор,тъй като тя винаги е обичала пистаците.

-Аз съм на 17?-отговори Саске.-Изненадана...?Ревнуваш...?

-Идиот!-подразни се тя,но наистина му завиждаше.Той можеше да КАРА!Но тя неможеше да си позволи той да разбере.-Хмм,да те виждам как караш това нещо е,как да кажа,повече забавно от колкото изненадващо.Знаеш ли защо?Защото ти си едно богато,егоестично,разглезено копеле!

-Хах знам,че съм богато копеле.Благодаря,че ми напомни,но за егоестичното и разглезеното...мисля,че трябва да си помислиш отново...Както и да е,трябва да внимаваш какво говориш Харуно Сакура.Или...може нещо лошо да ти се случи.-предопреди я Саске,като повече флиртуваше и си постави каската отново.

-Ще видим...-отговори тя и продължи да върви.’Това копеле си мисли,че знае всичко...хмм...ще му покажа аз...’-Сакура все още нямаше план,но знаеше че ще победи.
След няколко минути,тя престигна в класната стая и преди да се усети Хината,Тентен и Кати я обградиха.

-Слухове се водят из училище Сакура.Изглежда,че ти и Саске сте си обявили война.-Шепнеше Хината нервно.

...И?Аз мога да се справя с него.-Отговори Сакура

-Той е прочут с това,че кара хората да се оредават!-Спореше Тентен.-Да се съредноваваш с него,това е все едно да се самоубиеш.

-Сигурна съм,че няма да успее да ме накара да се откажа.Не мислите ли,че го проемата прекалено сериозно...?

-Сакура,ти не разбираш!Саске е цяло чудовище!

-Толкова си смела...искам да знаеш че те подкрепям.-Намигна й Кати

-Кати,трябва да я накараш да се откаже!-Крещеше Тентен

-Хей ти!...-усмихнато русокосо момче прекъсна разговора на момичетата и се приближи до тях,като накара Хината да се зачерви леко.-Чух,че си предизвикала Саске-темее!Ха-ха,приятно ми е да се запознаем!Аз съм Узумаки Наруто

-Здравей...Поздрави го Сакура,като внимаваше да не би да я изиграе с нещо.-Ти си най-добрият приятел на Саске,нали така?

-За мое съжеление...да...Нищо няма да ти направя Сакура.Нали може да те наричам Сакура?Както и да е.Мисля,че е време това копеле да се промени.Бих дал всичко за да го видя да изгуби от момиче.–засмя се Наруто.След като беше видял колко ученика бяха загубили,Наруто искаше да види и Саске да загуби.Той наистина беше копеле и се чудеше как изобщо са станали най-добри приятели. ....

8Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Май 21, 2009 9:31 am

_Swety_

_Swety_

Ето и 3 глава

...

-Благодаря.-усмихна се Сакура и седна на мястото си до Саске.Той си бе облегнал главата на китките си
-Уо,простак,току що говорих с най-добрия ти приятел...и той изглежда доста мил.Чудя се какво ли се е случило с теб.

‘Този глупак(dobe)?Какво ли пък иска.’-Саске я гледаше тихо и тя набързо го погледна в очите.Не разбраха колко време се гледаха един в друг,но спряха в момента,в който тяхния учител влезна в стаята четящ книга само за възрастни “Ича Ича Парадайс”

-ИИиииуууу...как изобщо директорката му позволява да чете такива книги-прошепна Сакура

-Много просто,той е перверзен учител с перверзни мисли.-отговори Саске мързеливо-Общо взето той е перверзник,за който на никой не му пука.

-Чух това Учиха.-Предопреди го Какаши.Сакура кимна и се съгласи ссъс Саске,на който не му пукаше за заканата му от учителя.Часовете си минаха както обикновенно и за изненада на всички нищо не се случи между Саске и Сакура.Поне засега...Тя неможе да се отпуска...

Всички часове свършеха и по училищното радио се чу:
“Дойде време да се опитате да флезнете в отборите по баскетбол и волейбол.Ако някое момиче иска да се запише за волейбол,моля да дойде във физкултурния салон със спортен екип.Ще бъдете изпитани след баскетболния мач.Благодаря ви,надявам се да ви видя там.”

Сакура се развълнува и се запъти към приятелите си,а Саске отново остана обграден от свойте фенки.

-Хей,ще се опитате ли?Толкова се радвам,че има волейболен отбор тук!Но се страхувам да се опитам сама...-Сакура винаги е обичала волейбола и се зарадва,че училещето не е толкова тъпо колкото си мислеше тя.

-Не-не,не съм добра във волейбола.Единствения спорт,в който съм добра е тениса.-отговори Хината.

-Аз ще опитам с теб Сакура.-Предложи Тентен с усмивка-Бива ме във волейбола,но не съм толкова добра.Футбола е моята страст хехехе...!

-Ще се опиташ...агигато...волейбола е единствената ми страст,а колкото до другите спортове,по-добре да не хващам тази тема.-Смееше се тя-А ти Кати?

-Ооо не,аз не съм волейболиска.Предпочитам да сърфирам...в нета...Но аз и Хината ще бъдем вашите мажоретки.Нали така Хината?

-Дам

-Благодаря ви!Сакура се умихна и всички се прегърнаха.Бяха момичета все пак.

-Виждам,че ще се пробваш за волейболния отбор

Сакура се обърна за да види кой и прекъсна прегръдката и видя,че това беше Саске.

-Що...да немаш проблем?

-Не,просто съм изненадан.Не мислих,че харесваш да спортуваш.-отговори Саске чесно и я изгледа отгоре до долу.’Хубави крака...’

-По-силна съм от колкото си мислиш Учиха...Не си мисли,че ще се откажа толкова лесно...-Отговори тя.
‘Смело...’Саске се засмя самодоволно.Харесваше му нейният характер и това го заинтригуваше..Сакура щеше да по-добра годеница отколкото Ино.

-Това не е нещо,което трябва да казваш Харуно.

Ино гледаше Сакура с злоба.Как си позвп;яваше да говори с нейния годеник.Тя незнае ли,че момичета като нея немогат да говорят със Саске.

-Ино,чух че Сакура ще се пробва за волейболния отбор.-информира я една от нейните последователки.-Какви мислиш?

-Хмм...ако тази захарче ще се пробва,тогава и ние ще се пробваме.Ще и сритаме задника.-Усмихна се Ино.Може би тогава Саске ще спре да и обръща внимание.

Когато училището свърши,Сакура и Тентен утидоха в съблекалнята за да се преоблечат в спортни дрехи.Тяхните екипи бяха част от училищната униформа.Те трябваше да носят същата бяла тенискаи червени шорти,докато момчетата-сини шорти.

-Сакура готова ли си?-Извика се Тентен и си сложи нещата в шкавчето.

-Идвам Тентен!Имаш ли ластик,защото не обичам косата да ми се пречка като играя?-Убесни Сакура и излезна от съблеканята.

-Дам,винига си нося по два.-Тя се разрови из нещата си и намери бял ластик и го даде на Сакура.

-Благодаря ти Тентен.Трябва да тръгваме.Мисля,че Хината и Кати ни чакат отвън,

9Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Май 21, 2009 9:33 am

_Swety_

_Swety_

Реших да пусна и четвърта тъй нато 2,3 и 4 ги преведох вчера
да ви кажа това е 4 глава

....

Да...нетрябва да ги караме да чакат...хмм знаеш ли...изглеждаш много добре когато косата ти е хваната на опашка.-Похвали я Тентен

-Наистина ли!?-Сакура се изчерви-Това е първият път когато някой е бил толкова мил с мен.

-Шегуваш ли се?От къде идваш?Аз идвам от място,което всички са хубави и си мислят,че другите са грозни.

-Стига ме кара да се изчервявам Тентен.

-Какво това е истината!Аз никога немога да си хвана косата така,стой ми смешно.

-Вържи го и ме остави да...

-Хей ти с розовата коса!-Един пънкар ги прекъсна,в момента в който стъпиха във физкултурния салон

-Да?-Сакура дигна едната си вежда и го погледна.Лицето му бе покрито с обеци и изглеждаше като загубеняк.

-Ше си дадеш ли номера?

-КАКВ...

Преди да успее да си довърши изречението,Тентен я издърпа за ръката.
-Не им обръщай внимание Сакура,те са просто загубеняци,който си търсят белята.Виж Хината ни маха.Хайде...

-Добре.-Кимна тя и се изчерви отново.Беше й странно,че й обръщат толкова внимание,но тя наистина бе много красива.В старото й училище всеки я наричаше “широкото чело”

Когато пристигнаха до пейката видяха Кати и Хината,които седяха до един много весел Наруто.Сакура мигновенно с заподозря Наруто,може би той бе шпионин на Саске.

-Защо се забавихте толкова?-попита Кати.

-Загубеняци.-измърмори Тентен и седна до тях.

-Знаеше ли че Саске е в баскетболния отбор?-Попита Наруто.

-Не,но е логично.-отбеляза Сакура.Със тяло като неговото и като фкючим извесността му,тя нямаше да се изненада,ако той е звездата на отбора.

Наруто се изсмя.
-И какво мислиш да направиш на Саске.Смисъл във “Войната”.

-Незнам все още,но ще победя.Защо питаш?Да не си му шпионин?-гледаше го Сакура подозрително.

-Не,не съм шпионин.Сереозно,аз съм безобиден...питай Хината!-усмихна се Наруто и побутна Хината,която се изчерви,но той не забе;яза и отново заговори Сакура.-Ти си доста смело момиче,сега разбирам защо те харесва...

-Какво каза?-попита Сакура,като не разбра последните му думи.

-Нищо...


Саске влезе в салона и се приготви да бъде нападнат от фенки,но никоя не се доближи до него и той си продължи по пътя,без да бъде обезпокояван.Изведнъж чу няколко момчета да си говорят за момиче с розова коса.

‘Розова коса...?’има само едно момиче с розова коса,което познава и това бе Сакура
‘Толкова извесна ли е станала?’Тя не изглежда зле,дори е по-хубава от Ино!И...какво подяволите прави Наруто в момента?-изнерви се Саске като видя,че Наруто и Сакура си говорят.

-ОБИЧАМЕ ТЕ САСКЕ!-крещяха неговите фенки,но той си отиде съдвсем спкойно до мястото което стоеше Сакура и игнорира всички по пътя си.

-Уо dobe,какво правиш?-попита Саске

-Чакам да видя как ще се провалиш по баскета и да подкрепям Сакура и Тентен bastard!-смееше се Наруто на Саске.

-Много смешно идиот.-каза саркастично Саске и го определи като безобиден.Той знаеше,че Наруто искаше да го ядоса и подпря ръката си на лицето му,все едно че беше стена и погледна Сакура(show off)

-Хеййй!!!-Наруто се опитваше да махне ръката на Саске,но той го държеше доста упорито.

Саске се усмихваше самодоволно и забеляза,че косата на Сакура бе вързана на опашка и изглеждаше по-секси от преди,което обесняваше защо момчетата говореха за нея.

‘’Лицето й е хубаво...хмм скоро няма да е такова-мислише си Саске.

-Много мило,Учиха.-Изкоментира Сакура като ги гледаше.Тя се зачуди как изобщо са станали най-добри приятели.Тя се умихна сладко на Саске и си кръстоса ръцете.-Както и да е,успех!Надявам се да не се спънеш.

-Ауу...колко мило.Знаех,че ще си мислиш за мен.-отговори той.

-КАКВО?Аз говорих саркастично.Ах...тииии!

-Саске,време е.-Шикамару и мениджъра на отбора го извикаха.

-Ще се видим Харуно.-изфлиртува той и утиде при останалата част от отбора.Той играеше център,тъй като неговите родители притежаваха училището.

Сакура почувтва,че се изчервява като го гледаше как стреля от тройката.Тя не искаше да признае,но той бе много добър.Тя се чудеше защо неговите фенки викаха толкова силно.

‘Никога ли не се изморяват?Как изобщо успява да ги изтрае!’-чудеше се Сакура.

-Той е много добър играч-имърмори тя,като не се замисли,че другите я чуха.Те много се изненадаха от нейния коментар,но не казаха нищо.

Първото полувреме мина бързо и не след дълго свърши и мача.Крайният резултат бе 74-50,което значеше,че отбора на Саске победи.Дойде време да се пробват и момичетата.

Сакура бе малко нервна,но Тентен си беше доста спокойна.Те станаха и отидоха до волейболното игрище.Тцунаде,треньора на отбора,също така и училищната лекарка,бе в средата на игрището и чакаше момичетата,който ще се пробват.Саске изкара една бутилка,пълна с вода и седна до Наруто.Той искаше да разбере,колко точно добра е тя.

Междовременно,Тцунаде каза на момичетата да си намерят партньор и да си напишат имената на листче хартия.Сакура,разбира се,бе с Тентен и утиде да се запише.Ино,стоеше с някаква,нейна приятелка и гледаха Сакура и Тентен злобно.

Те ги игнорираха и след като всяко момиче свърши,Тцунаде им каза реда,по който ще се състезават.Всяка двойка трябваше да се изправи срещу друга двойка и тя(Тцунаде) ще реши дали стават за отбора или не.

Тцунаде започна да казва коя двойка,с коя ще се състезава и както се предполагаше Бог бе несправедлив и определи,че Ино и нейната приятелка ще се състезават срещу Сакура и Тентен.

Сакура и тентен не се учудиха на късмета си,но нещата станаха по-зле когато розовокоската забеляза,че волейболното поле е много близко до нейните приятели и САСКЕ!Това я направи още по-нервна.Тя неискаше да изгуби пред Саске и да се направи на глупачка.

Като се запътиха към терена,те минаха покрай пейките.

-Разчитаме на вас!-усмихна се Хината.

-Сритайте им задниците!-извика се Кати.-Особенно нейният задник!

-Надявам се да не умреш.-смееше се Саске и накара другите да го погледнат.Той никога не се смееше толкова лесно,но те не казаха нищо.тъй като не искаха да си имат проблеми с него.

-Много смешно Саске...Какво имаш предвид?-извъртя очите си Сакура.

-Аа,вече си спомням!Умението на Ино не е толкова добро и топките й винаги се разпръскват.-прекъсна ги Наруто.

-Нейните топки?-шокира се Тентен,като го разбра погрешно.

-Той има предвид,че всеки път когато подаде от другата страна на игрището,топката утива където си поиска,но странното е,че никога не излиза в ‘аут’.Това е една от способностите на Ино.Ако има шест играча,няма да има проблем,тъй като всеки си покрива зоната,но вие сте само две и ще трябва да тичате като луди по цялото игрище.-убесни Саске.

-Благодаря,ще го имам впредвид.-усмихна му се Сакура,като забрави,че той й е враг,но преди да се опомни Тцунаде ги повика.

Саске усети как сърцето му се ускорява когато тя му се усмихна така ‘Какво подяволите?’...като реши,че не е нищо особенно той го игнорира и се съсредоточи върху играта.

‘Подяволите!...чувствам толкова много погледи върху мен!Това ме подлудява’
Тентен забе;яза нервната Сакура и й каза:
-Не се притеснявай!И не забравяи,че трябва да сритаме задника на Ино.

Сакура кимна и си затвори очите замалко. ‘Мога да се справя!Ще влезна в отбора и ще сритам дебелия гъз на Ино!Ще й върна тъпкано,за начина по който ме гледаше.’

След това отиде на игрището и хвана топката,когато Тцунаде и я подаде.Тя свирна и мача започна.Сакура топна топката няколко пъти преди да бие началния удър.Тя направи ‘горен начален’.Топката премина над мрежата и тупна на земята.

-ТОЧКА!-отбеляза Тцунаде.Сакура събра още повече кураж и направи няколко ‘горни начални’,които съперничките й неможаха да спасят.Последния начален бе спасен от приятелката на Ино и й я подаде и Ино заби топката.

-Охх...започва се!-имърмори Наруто

Топката мина доста зад Сакура и топна на линията.Тцунаде отбеляза точката и устата на момичето увисна.

-Мисля,че Наруто и Саске бяха прави.
-И аз!-отговори Тентен.

Ред бе на Ино да сервира топката.Тя направи ‘долен начален’.Топката отлетя нависоко,но не уцели тавана,както си мислиха повечето хора.Сакура изтича и успя да хване топката,след това я подаде на Тентен и тя и дигна за забивка.Сакура не пропусна.Ино остана изненадана.

10Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Съб Май 23, 2009 2:10 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Malchik gay...malchik gay...mnogo me kefi...davai davai...dosta hora sa zapochnali da gledat saita Laughing Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes davai cepish vetriloto lol!

http://vbox7.com

11Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Сря Май 27, 2009 11:35 am

_Swety_

_Swety_

5 glava

..

Бандата на Ино,стоеше на една от пейките и викаше за нея.Но останалата част от публиката викаше за Тентен и Сакура,но повечето за Сакура.Тентен се изчерви когато забеляза Неджи,който пляскаше като джентълмен и я гледаше.

-Уоу,те са добър отбор нали така Саске?Не видя ли тази забивка?-крещеше Наруто

-Да,тъпако!Имам очи!-измърмори Саске и си запуши ушите.

-Но те са толкова добри...!!!

-Yeah…-прошепна той и продължи да гледа мача.Наруто се усмихна на най-добрия си приятел и също продължи да гледа.

В следващите двадесет минути,Сакура и Тентен прекараха повечето време в тичане само за да хванат топките на Ино(ся без задни мисли ако може )

Ино се ядоса,когато чу комплимента на Кати.
-Голямо чело!Преготви се да отидеш в ада!!!

-ИНО ЯМАНАКА!Няма да търпя такова поведение в моя салон,ако кажеш още една дума и ще те накажа.-Крещеше Тцунаде

Сакура изгуби търпение и също убиди Ино.

-Прасе такова!Ти си тази,на която задника ще бъде сритан!Помисли си дали АЗ ще ходя в ада.

-ХАРУНО САКУРА!-отново се извика Тцунаде-И ти ще бъдеш наказана,ако още веднъж се обадиш.

Саске и наруто експлодираха от смях,като видяха лицето на Тцунаде толкова червено от гняв.
-Със сигурност им се е насъбрало за да се ‘нареждат’ така

-Тук си прав teme.

Сакура погледна двете момчета от растояние.Какво бе толкова смешно?Ино просто я предизвика.Тентен и другите просто си замълчаха.

-Женски бой!Женски бой!-викаше тълпата.

-Тентен може ли аз да направя последните начални?Попита Сакура,като си затегна опашката(на главата).-ще им покажа аз ‘женски бой’.

-Разбира се,каквото искаш,само за да я ядосаш.-усмихна се Тентен

Отново Ино сервираше и тъй като неможеше да игаре толкова добре,незнаеше как да бие ‘горен начален’,който бе по-силен и по-бърз и затова би най-простия начален.Тентен го спаси без проблем и подаде топката на Сакура която заби със всичка сила.Ино и приятелката й се опитаха да спрат топката ,но не успяха.След поредица от топки,който губеха,най-накрая успяха да спасят последните две.

Топката летеше толкова силно,че дори когато успяваха да я хванат,от болктата и двете я изпускаха мигновенно.Сакура беше много ядосана и последната й забивка остана в паметта на публиката.Също така тя отбе;яза точка.

Сакура сервира последната си топка и Ино успя да я спаси.Сакура се плъзна(това е пускане с едната ръка,като пързаляш тялото си на игрището и по този начин успяваш да предотвратиш падането на топката J)точно пред Саске и успя да подаде на Тентен,която подаде отново на Сакура и тя удари топката колкото се може по-силно.Ино не искаше да загуби и се запъти към топката.

Но изведнъж,тя се подхъзна и падна.Топката я уцели в лицето.

-ИНО!-извика се нейната приятелка,последвана от тишината в салона.Сакура,без да се замисля утиде до нея.

-Ох боже мой!ТОЛКОВА СЪЖЕЛЯВАМ!-извини се Сакура,като си подаде ръката,за да й помогне да стане.

Публиката мълчеше.Саске също се беше изправил и гледаше с лююбопитство.

Ино бавно отвори посинените си очи и стана сама,като отказа всякаква помощ.Всички се изненадоха,когато тя бутна Сакура на земята.

-НАПРАВИ ГО НАРОЧНО,НАЛИ ТАКА?ОЧОТО МИ!КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ НАПАВИ НА ОКОТО МИ?!

-Момичета!-Тцунаде помоли за помож приятелките на Ино.-Заведете е в лекарският къбинет.

Тентен утиде при Сакура и я изправи:
-Добре ли си?

-Да.-отговори тя,като все още съчувстваше на Ино.Тя не искаше Ино да пострада.

---Биииииип---

-Играта свърши.Победители-Сакура и Тентен.-обяви Тцунаде.

Публиката ликуваше.Кати,Хината,Саске и Наруто бързо изтичаха до момичетата за да ги поздравят.

-Лол...Бяхте невероятни-отбелязаха Наруто и Хината в един глас.

-Срита й задника,толкова се горедея с вас!-Крещеше Кати и ги прегърна

-Нее Тентен направи повечето.Ако не беше тя аз едва ли щчх да направя много точки.

-И двете бяхме ВЕЛИКИ Сакура...

---Бииип---

-Време е за следващият мач да започне.Сакура,Тентен справихте се отлично днес-каза Тцунаде и ги прогодни от игрището.Тентен,Хината,Кати и Наруто се отдръпбаха от игрището като уставиха Саске и Сакура по-назад.

-Добте ли си?-попита Саске.Ино наистина я бутна доста силно.

-Да,но съже;явам,че я нараних.-Отговори тя и си разтри дупето,гледайки го учудено. ‘Странно....той се държи...мило...’

Саске се усмихна самодовоно и й каза:

-Добра си за аматьор...!

‘Добре връщам си думите назад...той все още е гадняр...’

Сакура обви едната си ръка околко него като му разроши косата.Зяпачите си мислихе,че той ще я отблъсне,но тох не го направи.Той не стори абсолютно нищо.

Сакура се усмихна и добави:
-Благодаря...тъпако,сега знаеш срещу кой се изправяш!

-Както и да е...-умхна се и той като не обърна внимание на контакта между тях.
‘Нямам търпение да ти видя лицето...’

Те се присъединиха към другите и изчакаха пробите за отбора да свършат.Тцунаде мислеше да им каже резултатите веднага,но реши да ги обяви утре.Вече беше тъмно и съблекалнята бе препълнена.

Саске бързо утиде да се пеоблече и когато се върна видя,че Тентен и Сакура бяха флезнали в тяхната съблекалня.
_________________

12Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Пет Май 29, 2009 12:26 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

О да ще се изкефя много ако Саске изчука Сакура в саблекалнията Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Давай страхотна си lol! lol!

http://vbox7.com

13Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юни 04, 2009 8:02 am

_Swety_

_Swety_

Ето че реших 6-та глава да пусна.
Ето!!!Приятно четене!!!!!!!!!!!!

....


‘Още малко...’-мислише си Саске.

-Какво планираш Саске...?-попита Наруто,като знаеше,че нещо е намислил.

-Ще видиш,тъпако.

Сякаш по часовник,писъци се чуха от съблекалнята.Момичетата наизлизаха мокри и някой от тях дори и бяха забравили да си наметнат нещо и стояха само по бельо.Момчетата мигновенно ги дзяпнаха.Саске просто се подсмихна и чакаше да види едно друго момиче.

Всеки чуваше виковете на момичетата като все повече и повече излизаха от съблекалнята,всяко едно от тях по-мокро от другото.Тентен също излезна,като също така бе една от най-мокрите,но момичето,което бе най-мокро беше Сакура.Тя бе подгизнала от главата до петите,тъй като беше най-далече от изхода.

Тя стоеше точно до вратата и се опитваше да си вземе въздух.Сакура бе едновременно ядосана и объркана.
-САСКЕЕЕ!ПРОСТАК ТАКЪВ!ЩЕ ТЕ УБИЯЯЯЯ!

Саске неможеше да спре да се смее.Това може би щеше да бъде най-добрата му беля,която някога бе правил.Хората се отместваха,когато Сакура со правеше път до смеещото се момче.Когато отново щеше да го убиди усети някой да я пипа по рамото.

-САКУРА!ТИ БЕШЕ ТОЛКОВА ДОБРА НА ИГРИЩЕТО!-Рок Лее тичаше към нея,но изведнъж се спъна и я бутна.

Сакура падна върху Саске,който стоеше пред нея.Тримата станаха един голям сандвич-Саске на дъното,Сакура върху корема му(лице в лице разбира се) и Рок Лее върху тях(той беше с гръб върху Сакура)

Не измина много време и Сакура изтена:
-Гърбът ми...

Саске се ядоса и прибърза да бутне Лее и уви ръцете си около Сакура.

-Подяволите Рошави вежди...Махни се от нея,не виждаш ли,че я сплескваш?

Лее стана,когато видя,че Какаши флезна в стаята.

-Какво стана?-попита той

Саске просто дигна вежда,защото знаеше,че е видял всичко.Неговата маска неможеше да го излъжи.Какаши просто се усмихна.

-Ооо боже Сакура какво се е случило с теб?

-Много неща Сенсей...-каза тя и погледна Саске.

-Саске,защо не й помогнеш да си събере нещата,аз ще се погрижа с обстановката тук.-Каза Какаши като накара челюста на Сакура да падне.Саске просто се усмихна и я издърпа преди някой да каже нещо.

На останалите просто беше наредено да се махнат и Какаши нареди на чистачката да почисти.Той знаеше,че трябва да накаже Саске,но се чудеше защо е толкова щастлив.

––––––––––––––––––––––––––-––––––––––––––––––––––––––––––––––
Резиденцията на Яманака.
-Мамооо!плачеше Ино.-Помнеш ли ониво Широкото чело,за което ти говрех?Виж какво ми стори?Тя ме унижи и сега няма да мога да се запиша в отбора.

-Ино?Очите ти!Какво се случи?-майка й се приближи до нея.

-Онова челото ми стори това...!

-Охх миличка.Не се притеснявай.Аз ще се погрижа да флезеш в отбора.

-Ти си най-добрата майка на света!!!

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

В училищният коридор.

Двамата престигнаха пред шкафчето на Сакура.Саске се усмиваше самодоволно.

-Получи ли достатъчно?Готова ли си да се откажеш?-попита Саске.

-Не още...пич мислих си,че си ужасен,но все още немога да повярвам,че направи това.-каза Сакура.-НЯМА.ДА.МЕ.НАКАРАШ.ДА.СЕ.ОТКАЖА.ЧУВАШ ЛИ?

-Добре.-усмихна се той-това е добре,защото все още имам номера,на които мога да те подложа.

-Както и да е.-тя извъртя очите си.След това си дигна фанелката за да изтиска водата от нея.Пъпчето й се показа и накара Саске да изтръпне.

Сакура го погледна с досада и си каза ‘Немога да му бъда ядосана,той е толкова секси в тази поза.’Тя неметна палтото си.

Саске просто си извъртя главата и я вдигна като булка и се запъти към мотора си.

-Ще те закарам до вас!Къде живееш?

-Пусни ме!Защо да ти кажа?МРАЗЯ ТЕ-крещеше Сакура и Саске я пусна леко на кожената седалка на пистовия си мотор.Тя никога преди не беше карана от някой до тях и някак си бе развълнувана.

Саске се изсмя и каза с невинен глас:
-Аххх,знам че не го мислиш...и така ще се прибереш по-бързо.Пък и вината е моя цялата да си мокра.

-Добре...-замисли се тя за минутка и го погледна подозрително.Няма да стане кой знае какво,ако му кажа къде живея.-Ще ти кажа къде живея,но няма да ме заблодиш толкова лесно.

Тя сложи ръката си на кръста му и го гледаше какс и слага каската.Той й каза да се държи здраво.Тя го направи и го утътваше през целия път на къде да ходи.Те пристигнаха и Сакура набързо скочи от мотора и му се усмихна- тя вече беше забравила какво се случи преди малко в съблекалнята.Моторът й отиваше.

-Благодаря,че ме докара тъпако,но ще съжеляваш затова какво направи по-рано.

-Опитай се!-засмя се Саске и потегли.Сакура го гледаше как си утива и влезна в къщата.Тя незнаеше защо,но смехът на Саске ехтеше в главата й.Той беше лек и ясен...тя не си и бе представяла,че момче като него може да има такъв смях.Но най-лошото беше,че й харесваше.

14Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Нед Юни 07, 2009 10:48 am

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Продължавай! Радвам се, че развиваш сайта.Скоро ще има конкурс за модератори.Продължавай да развиваш сайта.. така шансът ти е по-голям Smile

https://fanfiction-bg.catsboard.com

15Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Пон Юни 08, 2009 1:28 am

_Swety_

_Swety_

благодаря а междо другото ето я и следващата глава

Бееп

Бееп

Беееп!

Сакура изръмжа и изключи часовника.

-Който е решил училището да започва рано,не е човек!-измърмори тя и стана да се приготви за училище.

След като излезна от банята,за да се облече в униформата си,тя забеляза нещо.То бе малка ботилка парфюм,който майка й и беше подарила за рожденния й ден,миналата година.Сакура не го беше използвала,но го пазеше.Тя го сложи в чантата си и нахрани Юки.След това момичето каза чао,заключи вратата и се запъти към училище.

Като пристигна,забеляза групичка от момчета,всяко от тях държеше по един букет или шоколадови бонбони.Сакура позна Лее и се запъти към него.

Той се обърна и след като я позна,неможа да се здържи и извика:
-Сакура!Ще излезеш ли с мен?

Момичето подскокна от шок.
-КАКВО?ЪЪЪ...HELL NO!!!

-САКУРА ТИ СИ МОЯТ ГЕРОЙ!

-ИЗЛЕЗ С МЕН!

-НЕ С МЕН!

-НЕ ТЯ ЩЕ ИЗЛЕЗНЕ С МЕН НЕ С ТЕБ!

Секунди по-късно групата момчета започнаха да се карат.Сакура видя своя шанс и избяга колкото се може по-бързо.
‘Това...това моя...и сега какво фен клуб ли имам?’

Тя се намръщи и отвори шкафчето си.Тя се изкрещя.

В шкафа имаше голям,дебел,грозен,гнусен саламандер.Той стоеше върху книгите й.Тя незнаеше как се е озовал там.

-Какво по дяволите?!-Чудеше се момичето.

Хората я гледаха и се чудеха какво става.Сакура не искаше да се ядосва и затвори шкафчето бързо.Ако учениците го видят,какво ли ще си помилят за нея?

Някой се засмя зад нея и тя разбра кой го е сложил.

-Трябваше да си видиш физиономията,Харуно.БЕЗЦЕННО!-смееше се Саске и погледна накриво,хората,които ги гледаха.Понеже те неискаха да си имат проблеми набързо се махнаха.

Лицето й се изчерви от гняв.

-Простак!Хакер!Махни го от шкафа веднага!

Саске се ухмихваше самодоволно и не помръдна.

-Просто го махни Учиха!

Саске все още не помръдваше и продължаваше да се усмихва така.Сакура се ядоса и отвори отново шкафа си,мина зад Саске и се опита да го бутне.Понеже той е много по-силен от нея всичките й усилия бяха напразни

-Добре...-изсъска тя,като го гледаше-Ако ти няма да го махнеш...То ще дойде при теб!

Без да се замисля,тя събра целия си кураж и хвана тетрадката,на която седеше саламандара и я хвърли по Саске.Той лесно го отбягна и животното се разпльоска на стената.

-Хммм...добре се прицели...но...пропусна.

‘Ооо така ли?’без да се замисля,Сакура извади от чантата парфюма и го напръска.

-Ха!Не си достатъчно бърз този път а?!-смееше се тя.

-Какво...кашляне...по дяволите!-Кашляше Саске и я гледаше така все едно че изпитваше голяма болка.

Тя го погледна в Учиха стил и му направи знака на мира.

-Това е за вчера както и за днес!

-Аз...мириша като...момиче!

-Лол отмъщението е сладко,но не знаех,че е ТОЛКОВА сладко!Знаех си,че това ще ми помогне някой ден.-Тя гушна парфюма и го постави обратно в чантата.

-Ще съжеляваш...

Сакура просто се усмихна и го хвана за ръката.
-Хайде,ще закъснеем!

Саске я следваше и се опитваше да се оттърве от миризмата.Те пристигнаха в стаята точно навреме,но за съжеление на Саске,неговия съперник Неджи мина покрай него.

-Какво е това?-помириса въздуха-Учиха,парфюм ли носеш?

Целият клас се обърна за да види Саске като се споглеждаха.Ушите му се зачервиха,но никой не забеляза,защото косата му ги прекриваше

-Лол,незнаех че си падаш леко Ляв...-смееше се Наруто като помирисваше въздуха около приятеля си.

-Не е каквото си мислишм,затова млъкни преди да си имаш проблеми!-каза Саске и погледна всички накриво.

Класът замълча и Какаши-сенсей влезна в час.

-Добре ученици...помирисване...Хей,на какво мирише?Предполагам,че някой е сложил прекалено много парфюм...хмм както и да е...днес ще правим експеримент.-информира Какаши и размаха ръката си за да може мириса във въздуха да се разреди.Сакура,Неджи и Наруто се подсмихваха.

-Понеже Яманака Ино няма да бъде на учлище днес всеки ще е партньор със човека,който седи до него.

-Перфекно.-Усмихна се Саске.

Сакура просто го погледна и му каза:
-Сякаш ще искам да съм с теб в група,идиот!

-Ще смесваме химикали затова ви моля да бъдете внимателни.-Предопреди Какаши.

-Hai!

‘Хмм това ще е интересно’мислише си Саске като вече измисляше план.

-Още едно нещо,имам много важно събрание и затова Куренаи-сенсей ще ви бъде учител за днес.-обяви Какаши и класа започна да мърмори.Сакура се чудеше защо

Саске разбра,какво си мисли тя и й обесни,че Куренаи е най-сторигият учител в училището.След като Какаши изчезна,Куренаи влезна в стаята и погледна много строго.Тя обесни на класа какво да правят.Всеки от тях получи-слузеста течност,тубички,колби,спиртна лампа и химикали(химични не за писане)

-Това е толкова тъпо и мириша на теб...немога да повярвам че го направи...-мърмореше Саске и отново се опита да махне парфюма.

-Хах,върнах ли ти го!Една точка за мен!-Каза Сакура и постави химикалите в тубичката.

-Моля да поставяте химикалите внимателно.Могат да екплодират.

-Нека аз да го направя.-каза Саске и отне тубата от Сакура.

Голяма,голяма,ГОЛЯМА грешка.

След секунди,голяма експлозия озари стаята като актвира противопожарната аларма.Учениците от другите класове се разтичаха.Съучениците на Сакура излезнаха от класната им стая и изчакаха пушека да се махне.....

16Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юни 11, 2009 5:02 am

_Swety_

_Swety_

...

Саске и Сакура бяха покрити със слуз.Куренаи се ядоса и се развика:
-Харуно Сакура!Учиха Саске!Detention!

-Но...но вина...

-Няма ‘но’!-каза Куренаи

Пожарни коли се появиха и директора им убесни какво се бе случило.

-Погледни какво направи!Сега съм наказана и съм покрита със слуз!ПРОСТАК!Репутацята ми отиде на кино!-Крещеше Сакура на Саске.

-Хмм момичетата искат да са наказани заедно с мен и биха направили всичко.Пък и ти си покрита само със слуз,можеш да я махнеш.

-Пфф,кой пък иска да е наказан заедно с теб.И заразлика от теб,разглезено момченце такова,аз трябва да си чистя дрехите сама!-дразнеше се тя,но се усмихна-Но...аз поне съм си изцапала само якето,а ти тениската.Ако го носеше сега фанелката ти щеше да бъде чиста.

-Както и да е,училищното яке е ужасно и не искам да го нося.

Наруто и другите се появиха за да видят дали са добре.

-Чухме,че сте наказани!-тревожеше се Хината.

-Добре ли сте?-попита Тентен.

-Да,но виж какво стана,благодарение на този сладурче.

-Имате ли нужда от помош?-Попита Кати.

-Не.Не искам този сладурче да ви е в тежест.

-ХАХАХА,браво глупако.-смееше се Наруто и подбутна Саске.

-Както и да е...-добави Сакура-Научих си урока...следващия път аз ще смесвам веществата!(...лошо смесих веществата,сълзите текът...и ето почва нещо да кипи... )ако има следващ път...

Саске просто се усмихна невинно и изчезна с Наруто при другите момчета.

-Сакура,случва ли се нещо между вас?-Попита Хината.

-Не...защо?-Сакура повдигна едната си вежда

-Не изглеждаш много ядосана.-каза Тентен

-Също така,той не се ядосва когато го наричаш идиот или глупак.Попринцип той много се нерви когато някой го убижда,освен Наруто.Също така,не се усмихва,а повече гледа със самодоволство...но сега...-каза Хината.

-Хах,незнаех че Хината е толкова умна...имаш право-добави Кати.

-Той просто обича да прави бели.-каза Сакура.Тя неискаше да си втълпява някакви мисли.

-Ученици!Връщайте се в клас веднага!-прекъсна ги Куренаи и се запъти към физкултурния отбор.Общо взето нищо не се случи в училището усвен това,че стаята бе пълна бъркотия.

Сакура се преоблече и Тентен й предложи ластик за коса,но тя го отказа.
-Благодаря ти Тентен,но не искам да си пипам косата и без това е цялата в слуз.Ахх и неще да се махне!

Двете утидоха на полето и изчакаха другите да се преоблечат.Косите на всички ученици бяха мокри,но нямаше слуз по тях.Тя виждаше слузта и по косицата на Саске(той също беше в салона,но в другия край),която също бе мокра.Тя си помисли,че изглежда много секси така.

Сакура не беше единствената,която мислише,че Саске изглежда много добре.Фенките на момчето се доближиха до него,в момента в който го видяха.

-Ахх колко си сладък!

-Обичам те Саске!

-Аз го обичам повече!

Момичетата се караха и след малко феновете на Сакура я забелязаха и се затичаха към нея.

Тентен я спаси и й каза,че след като е ударила Ино така е станала тяхната ‘идолка’.

-ДОСТАТЪЧНО!-крещеше Куренаи по учениците си.-Днес ще загреем като направим две обиколки на игрището и след това ще играем народна топка.Започвайте!

-Добре-отговори класа и с големи мъки се разтичаха.Беше толкова топло.

Саске и Наруто решиха да се състезават,останалите тичаха заедно със Сакура и приятелите й в средата.Фенките на Саске знаеха,че немогат да го настигнат и затова си тичаха спокойно.Феновете на Сакура обаче,се състезаваха единс друг като се опитваха да я вяечетлят.

Те не успяха и само се измориха.

-Хей искате ли да се състезаваме на втората обиколка?-предизвика ги Тентен.

-Не благодаря.-отговори Хината.

-Не искам да се състезавам сега,може би другият път.-Кати подбутна Хината-Ако искате да се състезавате тръгвайте...Хината ще стой с мен.

-Добре.-Каза Сакура

След като довършиха първата обиколка,те ускориха темпото.Феновете на Сакура се затичаха след нея.Саске и Наруто вече бяха свършили обиколките и седнаха на пейката.Те гледаха Сакура и Тентен.Двете момичета бяха доста равни и по средата на втората обиколка Тентен ускори още повече.

-Какво вече спринтираш???-попита Сакура.

-Лол...Саске виж я как тича.-изненада се Наруто.

-Харесваш ли я?-попита Саске.

-Тентен?Неее...имам някоя друга в акъла си...-засрами се русокоското.

-Хн...-усмихна се Саске и се сети за момиче със синя коса и бели очи.

‘Охх...по-добре да спринтирам и аз.’помисли се Сакура.Тя не искаше да изгуби от Тентен.Изведнъж тя чу гласове и стъпки зад нея.

-Сакура,хайде да бягаме заедно.

-Не,бягай с мен!

‘Не отново.’изръмжа Сакура и започна да тича по-бързо.Едно момче я хвана за тениската и другите момчета също последваха примера му.Тя се разпищя и се опита да бяга още по-бързо.

-МАХНЕТЕ СЕ ОТ МЕН,ПЕРВЕРЗНИЦИ!

Вече не й пукаше за малкото си съсезание с Тентен,а просто искаше да се махне от тях.

-Видя ли това?Тези са луди!-възкликна Наруто.-Замалко да й свалят тениската!

-Да видях.-каза Саске тихо-Загубеняци...

-Да,но виж я как тича!

-Да знам длупако имам очи.Господ също така ми е дал и уши и я чух как се изкрещя-отговори му Саске саркастично.

Сакура подмина Хината и се спря да си почине.Куренаи се доближи до нея и я пита:

-Добре ли си?Този клас е луд!

-Да...благодаря.-едвам отговори Сакура,зимайки си въздух.Куренаи се скара на момчетата.

-Нали знаеш,че постоянно ме преследват момичета.-добави Саске,когато той и Наруто се приближиха до тях.

-Немога да повярвам!Те са по-перверзни от Какаши-сенсей!-отговори Сакура.

-Пфф,със сигурност можеш да бягаш.-каза Тентен и си взе въздух.

-Да,когато хората се опитват да ми свалят тениската-отвърна Сакура ядосано и стана от пейката.

-Какво направихме,че се ядоса?-зачуди се Хината.

17Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юни 11, 2009 5:02 am

_Swety_

_Swety_

-Спокойно,не си виновна ти.-успокой я Наруто и я хвана леко за ръката.Хината се изчерви.

Когато всички се събраха на игрището,Куренаи каза да започват с Народната топка.

-Перфекно,имам нужда от малко разтоварване.-каза Сакура.Всеки,който я чу се изплаши,но неможеха да я винят.

-Готови ли сте?-Куренаи хвана свирката си.-Играй!

Когато играта започна,Сакура хвана топката и започна да цели всяко едно момче от нейния фен клуб.Те или падаха от силата на топката,или се прививаха от болка.

-Никога не съм я виждала толкова ядосана!прошепна кати някъде отзад.Никой не правеше нищо в играта,тъй като Сакура държеше всичко под контрол

-Лол...не мисля,че има човек в Япония,който може да я победи в момента.-каза Наруто на Саске.Те стояха с ококорени очи в средата на игрището и гледаха как момчетата се превиват от болка.

-Веднъж да съм съгласен с теб dobe…

Един по един изпопадаха момчетата.След като не остана нито един Сакура се усмихна миличко,сякаш нищо не се беше случило и се върна при приятелите си.
-Готова съм!-каза тя и се запъти към пейката.Приятелите й просто я последваха.

-Мисля,че току що видяхме вътрешната Сакура.-отбеляза Хината.

-Ти си най-опоритото момиче,което познавам,в добрия смисъл.Обзалагам се,че ще можеш да победиш дори и Саске на народна топка.

-Покланям се.-поклкони се Тентен като се шегуваше.

Сакура се смееше и погледна приятелите си

-Благодаря.

Училището свърши и всички си тръгнаха освен Саске и Сакура.Те си поделиха чистенето на стаята,като момичето чистеше чиновете,а момчето бършеше пода.Сакура се бе облякла отново в училищната си униформа,вкючително и якето,а Саске си беше свалил тениската,защото не искаше да се изцапа.

Сакура се опитваше да не се изчервява и не го гледаше в очите.Саске мълчеше.Най-накрая тя разби тишината.

-Ман,мразя те заради това!

-Смятай го,като един от номерата ми.

-Ахх!-момичето подскокна,защото мобилния й се развъня.Тя се разрови в чантата си и изкара розов Sony Ericsson w580i.

-Ало“
-Ааа здрасти тате!
-Тя е добре!(котката)
-Да
-Да добре съм.
-Не не ползвам и няма да ползвам наркотици.

Саске се усмихна.

-Да,ще говоря с него.

‘Него?’чудеше се Саске.

-Хейй ГАААААРААА!

-В училище.
-Не не съм на парти.
-Защо ли?Заяото съм наказана с момче.-каза Сакура като погледна Саске.Изведнъж Гаара крещеше толкова силно,че Сакура дръна телефона от ухото си.

‘Значи става въпрос за момче...’

-КАКВО НА КОКАЙН ЛИ СИ САКУРА?УТИДИ ДА ПСИХИАТЪР!

-Успокой се!

-ЗАЩО СИ НАКАЗАНА?

-Саске,момчето с което съм наказана,и аз объркахме един експеримент и стаята стана пълна бъркотия.Ние просто почистваме.НЕ!не съм на херойн---попринцип Саске ги смеси и аз бях неговия парньор и затова и аз съм наказана,обесни на татко ако обичаш.-Да,Не не съм на херойн.КЪЛНА СЕ!

-Добре...добре...благодаря,че ми повярва,че не се дрогирам!
-Спокойно!
-Не не ми трябва пихолог!
-Да..да тя е добре(котката)
-Добре чао.
-ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ НЕ МИ ТРЯБВА ПСИХОЛОГ!ЩЕ СИ НАЕМА НЯКОЙ ДЕН АКО ЗАПОЧНА ДА СЕ ДРОГИРАМ!КОЕТО Е НИКОГА!
-Добре добре ЧАО!

Сакура затвоти и погледна Саске който се чудеше за нещо.

-Какво подяволите му има на твоето семейство?Наркотици?

-Еее това беше Гаара,най-добрият ми приятел.Ние сме много близки още от малки и хората си мислеха,че сме братче и сестриче,защото аз имам розова коса,а той червена.С една дума,семейството ми просто иска да поема по най-правилния път.

-Аха.-значи Сакура все още со няма приятел и този Гаара не й е такъв.

След като почистиха,Куренаи ги освободи.Когато бяха на двора Саске отново я попита дали иска да я закара до тях.Първоначално,тя отказа,но после се съгласи.Беше много тъмно.Когато престигнаха,Сакура му благодари,нарече Саске простак и се шмугна у тях.

Той се усмихна самодоволно като гледаше тялото й и отпътува за към неговата къща.Саске се замисли дали все още иска да я накара да напусне учлището.За първи път чувстваше някакво сранно чувство да го стяга в корема,когато си мислише за нея...

18Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юни 11, 2009 8:37 am

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Продължавай Smile

19Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юни 11, 2009 9:56 am

_Swety_

_Swety_

ok

20Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юли 02, 2009 5:18 am

_Swety_

_Swety_

Ино беше скарана със Сакура.От както тя дойде в нейното училище,всичко преобърна.Една от последователките на Ино й разказа,какво се бе случило.Не е честно!Сакура има вниманието на Саске,докато Ино никога не го е имала.Тя е по-извесна даже и от нея!Сакура,дори беше наказана заедно със Саске!
‘Трябва да направя живота й мизерен.’
Планът вече се сформираше в съзнанието на Ино.Ще накара феновете да...

Сакура се събуди,но този път не беше от досадния часовник.По-точно нещо още по-досадно я събуди.Тя стана и погледна часа;бе 6.30!Тя погледна през прозореца и видя най-големият си страх-феновете й...


-Хей Сакура-чан!

-Добро утро!

-Моля те излез с мен!

Сакура се прасна по главата (с тухла )
‘Мислих си,че ще ме мразят,след онази игра на ‘народна топка’!Охх боже защо на мен???Благодаря ти,че ме правиш да изглеждам толкова извесна,но чак толкова...?!’


-Ха!Момчета,аз имам синина от САКУРА!

-Моята е по-голяма!

-Ще си спомням за тази синина,до края на живота ми!

Момчетата се развикаха.

Сакура просто незнаеше какво да каже.Тя започна да се оправя за училище,като се опитваше да ги игнорира.

-Ох Юки,иска ми се да бъда на твоето място!Е всъщност не искам,но твоя живот е много по-лесен от моя!-говореше Сакура на своята котка и я погали.Звънеца,на вратата,звънеше през 2 минути и това я влудяваше.

-Аххх Юки,немога повече,след малко ще се обадя на полицията!-крещеше ядосано Сакура.Тя се качи на втория етаж и отново погледна през прозореца.Беше 7.30 а те все още стояха там.

-КАКВО ИСКАТЕ-извика се Сакура.

-ТЕБ!

-Не,тя е моя!

-Ще я помня винаги!

‘Ахх какво да направя,какво....?!!!’



Саске караше мотора си,както всяка сутрин.Беше 7.45 и учакваше Сакура да върви по тротоара.Той престигна в училище и нея още я нямаше.

‘Къде ли може да е?По-добре да ида до тях.’-Саске отпраши с пълна скорост.Когато пристигна той завари много момчета пред къщата й.Сакура ги замеряше с....химикали...

-Ето ви нещо,което ще пазите ВИНАГИ!ХИМИКАЛИ,КОИТО ПИПНАХ!-крещеше Сакура и ги хвърляше колкото се може по-надалеч.-Те са само 15 затова ги вземете,колкото се може по-бързо!И МЕ ОСТАВЕТЕ НАМИРА!

Момчетата се запътиха към химикалите.Бутаха се за да ги вземат.

-Сега е моят шанс!-Сакура излезна от вратата и я заключи-Чао Юки,казах ти,че са тъпи!

‘Юки?’-зачуди се Саске.

Сакура зави зад ъгъла и се спря,като видя Саске на мотора му.

-Какво правиш тук?

-Помислих си,че ще искаш да те закарам.-усмихна се Саске и си сложи каската-Скачай!

Сакура му се усмихна.

-Благодаря.

-Длъжница си ми!-пошегува се Саске.

Сакура го подбутна леко и си уви ръцете си,около кръста му.
-Бака.(от японски ‘идиот’)-прошепна тя.

Когато пристигнаха,Саске си паркира мотора и изпрати Сакура до шкафчето й.Преди да го отвори се обърна и го погледна.

-Надявай се да няма нищо в шкафчето като го отворя!

-Какво!Защо си мислиш,че ще ти сложа нещо в шкафчето?-гледаше я той невинно.

Сакура повдигна вежда и го отвори.Някой я извика.

-Охх,не отново!-Тя се обърна и видя Лее с букет в ръце.

-Сакура-чан търсих те навсякъде.Трябва да ти кажа нещо преди да излезнеш със Саске!

-КАКВО?-Саске и Сакура се спогледаха.

-Съчених нещо,когато си мислих за теб.Ето го и него.-Лее й подаде цветята.

-Ъъ..Благодаря ти.Прекрасни са.

Лее се изкашля и започна да рецетира поема.

“Сакура,Сакура,Сакура
За теб ще се откажа от живота си.
Сакура,Сакура,Сакура
Ще бъдеш ли моя?”


Момичето бе шокирана,а Саске се чудеше как да не се изсмее.

-Ъъъ....аз....ъъъ.-стъписа се тя-Благодаря ти много Лее-сан,благодарна съм ти...ъъъ погледни времето!Саске и аз трябва да тръгваме...обещахме на учителя си да утидем при него колкото се може по-бързо.Ъм благодаря отново!-Сакура се усмихна и хвана Саске за ръката и го издърпа.Той се зарадва от мисълта,че тя не го харесва(че Сакура не харесва Рок Лее) и още повече,че Лее неможе да се мери с него.

Те се качиха на Втория етаж и Сакура пусна ръката на Саске.

-Защо просто не му кажеш не?-попита той

-Немога,пък и си мисля,че е много мил.-каза тя

-Ооо?Можеш да целиш хиляди хора,като него,с топки,а неможеш да му кажеш не?-попита Саске и я прегърна леко.

-Аз имам сърце,заразлика от някой хора!-отговори Сакура и също го прегърна.

-Сакура,Сакура,Сакура...-имитираше Саске.

-Бака!Толкова си лош!Добре,признавам,че поемата не беше хубава,но беше мило!Просто не съм заинтерисувана от него,но постепенно може.-Засмя се Сакура.

‘Толкова е приятно ръката му да е около мен.Е ние никога няма да станем гаджета.По-хубаво да се ориентирам около Лее.’

‘Но постепенно може...?Какво означава това?!Да не би да има чувства към него!Няма да изгубя!...’

О,боже мой!Широко чело такова!Отиде прекалено далеч!(представям си ино така цък )-един глас ги прекъсна.Сакура и Саске се пуснаха и се обърнаха да видят кой крещи със всичка сила.

-Аз...

-Ино,ние просто се шегуваме!-отговори Саске.

-Шегувате?Никога не си прегръщал момиче!Дори и да си се шегувал!И закакво са тези цветя?Ти ли й ги даде?-крещеше Ино.Сакура се изчерви

Inner Sakura:Какво?Това вярно ли е?Аз съм първото момиче,което е прегръщал?Hell yeah!

-Аз не искам да прегръщам момичета като теб!И беше ШЕГА!Плюс това,не аз и дадох цветята,а един нейн фен!-Отговори Саске ядосано.

Inner Sakura(знам как се превежда ама искам така да си седи ) :Давай Саске!Нищо,че си ми враг и нищо,че те мразя,аз и те харесвам...Давай Саске!Мразя повече прасето Ино!

-Ахх,широко чело такова!Какво си сторила на гаджето ми!-полудяваше Ино

-Тя не ми е направила нищо!И не съм ти гадже!-извика се Саске.

Inner Sakura:Никога не съм го виждала толкова ядосан.

-Точно така.Ти не си ми гажде.Ти си ми годеник!

Inner Sakura:Ахх,не издържам повече!Съчувствам й.Ще съжелявам,за това което ще кажа.

-Прощавай,ние само се шегувахме.Не вини Саске,аз го прегърнах първа.-извини се Сакура.Момчето беше шокирано от това,че тя пое цялата вина.Ино се ядоса още повече.

-Значи ти си била!Ако не беше дошла в това училище,всичко щеше да си е НОРМАЛНО!КАК СМЕЕШ ДА МИ ОТНЕМАШ САСКЕ!

-Ино млъкни!Никога не съм бил твой и няма да бъда!Ако ще се сърдиш на някой,то се сърди на себе си!И за да знаеш истината,Сакура излъга!Аз я прегърнах първи!Никога няма да бъда с момиче като теб!Досадно,егоистично и арогантно!Глупачка!-крещеше Саске.

Inner Sakura:Защо трябваше да бъда мила!Ще съжелявам за това!

От всяка класна стая,наблюдаваха случката.Дори и някои учители гледаха.

-Лъжеш!Незнам какво му направи,но ще съжеляваш!-Ино влезна в стаята си.

-Хайде Сакура.-прошепна Саске.Тя го последва.Хората им правеха път.Беше толкова тихо,дори и феновете им не говореха.

Звънеца би и Какаши влезна в час.

-Уо,защо е толкова тихо?-никой не отговори.Той знаеше какво е станало.Беше видял всичко.

Когато междучастието дойде,Сакура грабна Саске и го качи на покрива.

-Трябва да поговорим.

Саске стоеше,без да казва нищо.

-Не трябва да си говорим повече.-каза Сакура без да го иска.

-Защо го казваш?

-Вие с Ино сте годеници.Тя е права,аз немога просто така да се появя и да ви разваля връзката.

-Не и ти!Защо изобщо ти пука?Нашата връзка не е била по-добре когато те нямаше.Не съм искал да й бъда годеник!Родителите ми така пожелаха!-ядоса се Саске.Той беше наранен.

-Дори и да не е твое решението,тя все още ти е годеница и неможеш да го промениш.Нямам право да заставам между вас!

-Не ми пука,дали Ино ми е годеница,или не.-Саске изфлиртува леко с нея.

-На теб не,но на мен да!-Сакура напусна покрива.

-Ахх,защо се случва на мен?-крещеше Саске и удряше стената с юмруци.

-Сакура-чан!-извика я Тентен.

-Търсихме те навсякъде!-съобщи Кати.

-Не ми се говори сега.

-Сакура-чан,важно е!Моляте изслушай ни!-молеше Хината.

-Добре,какво има?

-Чувала ли си за ‘обратно привличане’?-попита Хината.

-Не.-отговори Сакура.

-Това се среща,когато двама души първоначално се мразят и после се влюбват един в друг.-обесни Тентен.

-И какво от това?-Сакура се подразни.Какво се опитваха да й кажат?

-Ахх Сакура-чан,толкова си глупава!Казваме ти го,защото вие със Саске имате обратно превличане!-каза Кати

Inner Sakura:Наистина ли?Това ли се случва с мен?Защо съм тъжна?Саске ми е враг?Влюбена ли съм в него?

Чудеше се Сакура,като не подозираше какво я учаква

21Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юли 02, 2009 5:19 am

_Swety_

_Swety_

До края на деня,отношенията между Сакура и Саске бяха много различни.Не много различни,тотално различни.Не си говореха,а Ино е по-добре да не говорим за нея.Когато учлището свърши,Какаши ги извика.Той не е глупав и много бързо разбра какво се случва между тях.Какаши реши да се прави на ‘сватовник’,но въпреки това,той не одобряваше отношението на Саске към Ино.Според него,момчето трябва да има избор дали да се ожени за нея.Какаши не харесваше Ино,но това си бе неговото мнение.

-Саске,Сакура.Искам да ви помоля за голяма услуга.Утре сутринта ще можете ли да ми помогнете,като занесете тези книги в помещението на чистача?Нямам нужда от тях и немога да ги занеса сам,защото съм на години...

-Добре,ще дойда рано.-отговори Сакура,без да поглежда Саске.

-Това е повече като заповед отколкото молба,мързеливец.-измърмори момчето.

Какаши го игнорира и ги освободи.Саске и Сакура се разделиха,като всеки пое в противоположната посока.

-По-добре ще е за тях да се сдобрят утре.Саске,ще ми благодариш по-късно!-прошепна си тихо Какаши.


Сакура си пристигна вкъщи и се просна на леглото си.Юки легна до нея.

-Юки...защо съм толкова тъжна...?Саске ми е враг,би трябвало да го мразя.Но...не го мразя...а сега и всичките ми приятели си мислят,че го харесвам заради тази теория на ‘обратното превличане’!...Ако Ино не му беше годеница,чакай малко...дори и да не беше,какво щях да му кажа?Да му кажа,че го харесвам?Дори не съм сигурна за чувствата си.Аххх мразя такива работи!Не е минало и месец,а вече полудявам!Чувтсвам се странно около Саске 24/7 до края на годината.Това е мъчение!Немога да си го причиня.Пък и няма да загубя от Ино,няма да й позволя да ми провали живота!Просто ще се държа със Саске,като с приятел,или поне като не толкова голям враг.-говореше Сакура.Тя погали котето си и то измърка.-Плюс това,немога да не му говоря вечено...-
добави тя тихо.



Когато Саске се прибра у дома си,се просна на леглото.Стаята му бе боядисана в синьо.Нямаше много работи в стаята му,освен един голям плазмен телевизор,компютър,телефон,бюро,плакати и снимки.Също така имаше тойлетна,баня и голяма тераса (авторката добавя-ако питате мен са доста нещата!)Саске се задзяпа в тавана.

‘Тъпата Ино!Всичко проваля!Обзалагам се,че дори иска да си отмъсти на Сакура.Не я искам!Искам.......Сакура.’

-Джин(ооо да сипвай бармане да пием )-Саске извика своя прислужник.

-Повикахте ме,млади ми господарю?

-Да,познаваш ме още от бебе нали?

-Да.

-Как Ино ми стана годеница?-попита Саске,като седна на леглото си.

-Еми случи се,когато беше на пет години.-започна да убеснява Джин-Твойте родители бяха на косъм да си загубят всички пари и родителите на Ино им помогнаха да излезнат от затрудненото положение.Баща ти искаше да им се отблагодари и когато те те видяха,заявиха,че искат да скючиш брак с дъщеря им.Родителите ти неможеха да им откажат и така се случи.-довърши Джин

-Има ли начин да разваля брака?-Попита Саске.

-Хмм...не съм сигурен,но ти ще разбереш сам,млади ми господарю.-Джин се поклони и се запъти към вратата-Ох и много ми е интересно да видя момичето,към което имаш чувства.-и след това излезна.

‘Той знае за чувствата ми към Сакура.Мамка му!Разбира се,че ще знае!Той ме познава откакто съм се родил.Е може би съм щастливец да имам Джин за прислужник.’

Саске отново се просна на леглото си.

‘Трябва да намеря начин да проваля брака си с Ино.’


Биип

Биип

Биип

-Ъхх...-изпъшка Сакура.

Тя се изправи и настъпа некакви кашони.След като тя и смейтвото й се преместиха в Токио,къщата все още не беше почистена.

Сакура престигна в учлище 15 минути по-рано и видя Саске,който бе пристигнал преди нея.

-Добро утро,Саске и Какаши-сенсей.-поздрави ги тя без никакво въодушивение.

-Добро...-измърмори Саске и погледна Какаши,който се запъти към купчина с книги.Той им даде по 10 книги и им показа къде да ги оставят.


Двамата вървяха по коридора беж да си кажат нищо.когато пристигнаха видяха,че помещението е много тясно.Саске влезна първи,светна лампите и постави книгите на един шкаф.Вътре беше толкова тясно,че имаше място само за един човек.Сакура също влезна и постави книгите си до тези на Саске.Изведнъж вратата се затвори,вятъра може би я затвори,защото всички прозорци бяха отворени през лятото.Сакура се шмугна през Саске и се опита да отвори вратата.Тя бе заключена.Сакура запази спокойствие,като се опитваше да не се паникьосва.

-Е?-попита Саске,като си изправи перфекните вежди.

-Заключено е.-отговори тихо Сакура.Момчето също се опита да отвори вратата,но без успех.

-Какво ще правим?Ще викаме за помощ?-попита Сакура

-Не,ще оглушея до тогава,пък и никой не минава през този коридор.Безмислено е да викаме,като никой няма да ни чуе.

-Тогава какво ще правим умнико?-попита Сакура,леко изнервена.

-Ще чакаме.Какаши ще забележи,че ни няма.Не вярвам да е толкова глупав.-отговори Саске-Макар че,понякога е доста глупав.

Както казах(не аз,авторката ) помещението беше много малко и те бяха изключително близко един до друг.Изведнъж,лампите изгаснаха и Сакура моментално хвана ръката на Саске.

-Страх ли те е?-усмихна се момчето самодоволно.Сакура почувства тази негова усмивка и си пусна ръката,като се изчерви.

-Не ме е страх!Просто мразя да съм на тъмно.-отвърна Сакура(империята отвръща на удъра )тя се запъти към лампата,за да пробва да я вкючи,но се спъна и падна върху Саске.Беше тъмно,но Сакура усети свойте усни върху неговите.На момчето му хареса целувката.

Лицата им се зачервиха от срам,Сакура се опита да стане като се хвана за нещо,но то бе крехко и падна върху нея.Нежното й тяло се доближи до тялото на Саске,още повече.

Лицето му се изчерви още повече,когато усети тежеста,която го претискаше.

-Ауу...съжелявам.-измърмори Сакура.

Inner Sakura:Ахх,ако целувката беше малко по-дълга,но да лежа на гърдите му също е приятно...прекалено много мисля...

-Добре ли си?Можеш ли да станеш?-попита Саске,но не бе ядосан.

Сакура се опита да стане,но неможеше.

-Не,мисля,че това нещо върху мен се е заклещило.

-Добре...Ще ти помогна да го вдигнеш.-Саске уви ръцете си около Сакура и се опита да го повдигне.Двамата успяха да го вдигнат.Сакура стана и Саске се запъти към лампата.Натискайки отново и отново копчето,с цел лампата да се фключи,момчето започваше да изнервя Сакура.Крушката беше изгоряла.Той седна,като се облегна на стената.Саске не сваляше очи от тялото на момичето (авторката:очите му са свикнали на тъмното.),тя се стресна малко,когато Саске я дръпна за ръката и я свали надолу.

-Защо го направи?!-попита ядосаната Сакура,като седеше на коляното му.

-Помислих,че може да искаш да седнеш.

-Ох.............Хммм.Явно Какаши няма да забележи отсъствието ни.-Сакура си кръстоса ръцете.

Inner Sakura:Великолепно....току що споделих първата си целувка със Саске...мамка му,беше приятно,но защо с него?!И сега седа на коляното му.Глупав,перверзен,baka (от японски-идот),мързелив Какаши...Защо му трябваше да ни помоли за помощ!

22Sasusaku FanFic Empty Re: Sasusaku FanFic Чет Юли 02, 2009 5:20 am

_Swety_

_Swety_

-Значи се страхуваш от тъмното...-каза Саске като се усмихваше самодоволно.

-Млъкни и престани да се усмихваш така и не се опитвай да лъжеш,защото знам,че се усмихваш по този начин.

-Каза,че не искаш да си говориш с мен повече.-каза Саске,който все още имаше самодовлна усмивка на лицето си.

-Ъъъ...еми неможах да превъзмогна просташкото ти отношение,простако.

-Оу?Сигурна ли си?Защото аз си мисля,че просто искаш да си говорим.-каза Саске с изпитателен тон (сигурно все още се усмихвал самодоволно.)

-Аз?Да искам да си говоря с теб?В никакъв случай!

-Тогава защо го правиш?-запита Саске.Сакура млъкна за минутка.

-Престани да се усмихваш така,дразнещо е!

-От къде знаеш,че го правя?-запита Саске,който продължаваше да се усмихва самодоволно..

-Знам...!И ако не престанеш,ще съжеляваш!-каза Сакура,като се загледа в него.

-Толкова ме е страх!Господи помогни ми!-отвърна той,съркастично.

-Престани да се държиш така!Ще те гъделичкам до смърт!-пошегува се Сакура.

-Това няма да помогне...за твоя информация,нямам гъдел.-каза Саске.

-Лъжеш!

-Не лъжа!

-Ще видим!-каза Сакура и го погъделичка.Той се изсмя.-Хах!Знаех си!

-Добре де излъгах...но и аз ще те гъделичкам!-отвърна Саске и момичето изтена от смях,като усети пръстите му да я гъделичкат.Тя се опита да се отдръпне,но не успя.

-Спри!М-м-моляте!-смееше се Сакура.

-Предаваш ли се?

-Какво?!Никога!-отвърна Сакура.

-Хмм,тогава още повече ще те гъделичкам!-усмихна се Саске и продължи с гъделичкането.Сакура се смееше толкова много,че чак и корема я заболя.Тя се опита да отбъсне ръката му,но той пак успяваше да й стигне корема.

Най-накрая Саске се отказа.

-Никога няма да се предадеш а?

-Никога,пред теб!-Сакура се намести на коляното на Саске.

-От колко време сме тук.-попита тя като си облегна главата на рамото му.Тя беше изморена.Нито един от тях не се изчерви,сякаш бяха свикнали с допира на другия.

-Незнам,този глупак Какаши.Не трябва да му имам толкова доверие.-Той също облегна главата си на челото й.

-Странно е,че звънеца би и той все още не е забелязал,че ни няма.-каза Сакура,тя се чувстваше леко сънена.След извесно време,тя заспа.

-Сакура?-тя не отговори.

‘Хн,заспала е.И аз съм изморен,няма да ми попречи,ако и аз поспя малко.Какаши сигурно е прекалено зает да си чете перверзната книжка.Искам да постоя още малко с нея.’

Саске си сложи едната си ръка на кръста й и заспа.

‘Почти е обят.Време е да ги пусна.По-добре да са цели,когато слезна долу.Хмм идеята с крушката беше великолепна.’-мислише си Какши.

-КАКАШИ-СЕНСЕЙ!-крещеше Ино.-Къде подяволите е МОЯ Саске-кън и онова широкото чело?Ако го е отвякла ще я убия!

-Не се притеснявай Ино,не го е отвлякла.Изпратих ги до едно място,за да ми свършат услуга.

-Какво?!Защо не помоли мен?

-Те дойдоха по-рано и беше спешно и затова се наложи да ги изпратя двамата!-излъга Какаши.
‘Пфф!Добре ме прекри Какаши!Благодаря ти Какаши!Няма защо Какаши.’

-Къде са те!-крещеше Ино.

-Не ти трябва да знаеш,връщай се в час!Сега се бях запътил към тях.-каза учителя и я остави.

Той взе ключа и бавно отвори,заключената врата.Той я беше заключил нарочно. (ВЪХ!Кът да не повярваш ).Цялото помещение беше преобърнато.Книгите бяха разпръснати навсякъде.Облегнат на стената стоеше Саске,който държеше Сакура,която стоеше на коляното му.Тя си бе облегнала главата на рамото му,както и той на челото й.И двамата спяха.

‘Аууу колко са сладки.Една точка за Ича Ича Парадайс!Знех си,че книгата ще ми потрябва някой ден!Благодаря ти Господи,че я има и благослови Джирая-сама,че я написа.Амин.’-помоли се Какаши.

-Събодете се,сънливци такива!Охх непослушници!Да избягате от час само за да се заедно.Цт,цт,цт.Непослушни деца такива!(naughty , naughty , naughty ).Трябва да се засрамите от постъпката си!Погледнете тази бъркотия!Толкова съм разочарован!-караше им се Какаши.

Сакура и Саске се събудиха и се отдалечиха един от друг,като видяха учителя си.

-Защо се забави толкова?!-попита ядосано Саске.

-Аз трябва да те питам това Учиха!-отговори Какаши.

-Ъм...не беше наша вината!Изведнъж вратата се затвори и неможехме да излезнем!След това и крушката изгоря!-оправда се Сакура.

-Да...да добре.Тинейджърите тези дни...постоянно си крият чувствата...Цт.-каза Какаши.-Вече е обяд.Ще кажа на чистача да почисти и без това напоследък само мързелува...

-Както и да е.-измърмори Саске,а Сакура просто извъртя очи.По обяд Сакура убесни на приятелите си,какво се скучи през деня,като пропусна частта когато спеше върху Саске,а той изчезна някъде.

Звънеца би и той все още не се появяваше.Пет минути по-късно той влезна в стаята и си седна на мястото.

-Защо закъсня?-попита Сакура.

-Тренировка повреме на голямото междучастие,защо да не би да ти липсвах?-усмихна се Саске.

-Baka!Не...-изсъска Сакура-А ти искаш ли да ми липсваш?

-Разбира се!Кой не би искал?-отговори Саске.Сакура си отвори устата за да каже нещо,но Какаши влезна в час.

-Здравейте отново,до края на деня ще учим,как се прави видео.Ще ви сложа в групи и всяка ще си има директор.Ще слушате всичко,което казва той.Ще имате тема,по която ще снимате.Също така,ще имате костюми и видиото ви ще се излъчи пред публика.-каза Какаши....

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите