Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

Наруто фенфик

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Нед Май 24, 2009 3:04 pm

Hinata is the best

Hinata is the best

Минаха 7 години от заминаването на Наруто , а Хината все така беше влюбена в него но се научи да контролира чуствата си , особено след като цялото и семейство беше избито.Днес Наруто се върна в селото.Първото нещо , което видя беше Хината , която се разхождаше.тя изглеждаше много тъжна.Тои се приближи до нея.
- Здравей Хината.Защо си толкова тъжна? - попита я той.
- Наруто ти се върна!!! - каза тя и за голямо учудване на Наруто тя не се изчерви, не заекна и не припадна.
- Ккво е станало с теб? - попита той
-Какво имаш предвид?
- Еми изглеждаш ми някак тъжна.
- Да така е.Чао Наруто трябва да тръгва. - каза тя.
Наруто се учуди от странното и държание.

На другия ден

Напуто вървеше по улецету на Коноха и срещна Киба.Реши да го попита за държанието на Хината.
- Хей Киба какво е станало с Хината?
-Наруто ти си се върнал!Ела да хапнем рамен и ще ти разкажа.

В рамен магазина

-Е кажи какво е станало?
-Еми преди 4 години когато Хината беше на 16 целият и клан беше избит.Остана само Неджи ,но той не е от типа хора , който ще искат да утешат някого.Хината го прие много тежка.Единственото нещо ,което правеше беше да тренира и да приема мисии.На 18 стана джоунин , а на 19 член на АНБУ.След смъртта на семейството тя се промени.Вече не показваше никакви чуства както сигурно си забелязъл.И така сега е на 20 и постоянно носи маска като си видял.Но никой няма представа защо я носи.
-Мислиш ли , че трябва да поговоря с нея. - попита Наруто.
-Може би.Ако има някои с които ще сподели то това си ти. - каза Киба.

в същото време при Хината

-Цунаде сама има ли мисия. - попита Хината
-Да трябва да разберем повече за местоположението на Учиха Саске.Ти си най-силният АНБУ затова пращам теб.Ако откриеш нещо докладвай.
-Хай.

Хината облече дрехите на АНБУ и тръгна.По пътя не срещна никого.След няколко часа стигна до скривалището на Орочимаро.Там нямаше никой.След като го претърси с Бякугана си намери Кабуто.Той и разказа ,че Саске е убил Орочимару и е направил свои отбор.
Хината тръгна да го търси.Беше минал ден и намери Саске заедно с новите си съотборници.Щом я видя той я нападна с Шарингана си.В същия момент тя видя отново смъртта на клана си.Саске се ужаси като видя всичко това.Хината беше преживявала това отново и отново и разбра , че когато тъжи няма да и мине.Тя се отърва от илюзията и нападна Саске.След няколко часа той я беше победил и и каза да се бие със някой от нейната категория.
-Учиха говори за себе си .Щях да те победя ако приятелчетата те не се бяха включили.Четирима срещу един много честна битка няма що.- каза Хината.
Той замахна да я убие , но в същия момент тя се телепортира в кабинета на Хокагето.Там беше и Наруто.
- Хината какво е станало. - попита Наруто.
- Отрова в острието много оригинално Учиха.ако не бяха твоите приятелчета да съм те победила. - каза тя но се адъхваше след вкяка дума. - хокаге сама саске е убил Орочимаро и има свои собствен отбор.
- Какво!!! - извика Наруто и разстръска момичето.
- Наруто какво правиш!Тя е слаба от отрова още малко и ще я убиеш. - каза Хокагето.
- И какво от това!Не е сякаш на някои ще му пука ,че съм умряла. - каза тя и припадна.
Наруто свали маската и ахна.Най - сетне разбра защо е с маска.Пред него седеше най - хубавото момиче което беше виждал.Тя имаше дълга коса и прекрасно лице.Беше като ангел.

Кажете дали ви харесва и дали да правя продължение



2Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Вто Май 26, 2009 7:08 am

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Да да да...суперско е...аааааааааааа може ли да влючваш във фиковете си и други хора освен Хината ...ще съм ти мн бблагодарна...иначе това е трепач Surprised Surprised Surprised

lol!

http://vbox7.com

3Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Вто Май 26, 2009 12:31 pm

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

4Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Сря Май 27, 2009 1:13 am

Hinata is the best

Hinata is the best

да ще включа и другите герои ама няма да издавам нищо сега но не се безпокои всички други герои ще участват

5Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Сря Май 27, 2009 4:45 am

Hinata is the best

Hinata is the best

Наруго все още седеше и се взираше в небесната красота на момичето пред нея.
-Наруто какво правиш? - попита хокагето.
-Бабо Тсунаде можете ли да и помогнете.
- Съжалявам Наруто но това е отрова непозната досега.единственото което се знае за нея е ,че човекът отровил се може да се събуди единствено по собствено желание.
-Но тя ще се събуди нали?
-Незнам.

След една седмица
-Наруто успокои се! - каза Сакура. - Сигурна съм че ще се оправи.
- Не няма!Точно преди да припадне тя каза че на никои няма да му пука ако умре.Тя не иска и няма да се събуди.
- Наруто ти знаеш че обичам Саске повече от всичко , но ако тя не се събуди ще го намразя за винаги.Истина е че тя странеше от нас ,но винаги ни помагаше когато имахме нужда. - Каза Сакура.

По същото време в дома не |Неджи.

-неджи защо не си отишъл да видиш Хината.Тя ти е братовчедка за бога. - каза Тен Тен
-Не искам да я виждам.Тя е виновна за смъртта на семейството . каза Той
-Как може да кажеш такова нещо. - упрекна го Тен Тен.
-Родителите ни умряха заради нейната красота.тя получи предложение за годеж ,но го отказа.Мъжът който отхвърли за отмъщение изби ялото семейство.
-Но ти не можеш да я обвиняваш.според теб как се чуства.
-Ще говоря с нея когато се събуди.
-Ако се събуди.Неджи тя не иска да живее повече , а като не иска да живее тя няма да се събуди.
-Не ме интересува.
-Ти си един безчуствен идиот!!! - извека Тен Тен и си тръгна.
Нито една дума нямаше да га нарани така както обида от момичето което харесва.Да наистина Неджи харесваше Тен Тен.

В селото в пясъка.

-Казекаге сама разбрахте ли за случилото се. - попита Матсури.
-Да разбрах.Повикай Канкуро. - газа Гаара
-Хай!
-Канкуро къде е Темари? - попита Гаара брат си след като влезе.
-Отиде да Коноха да види Хината и предполаг и Шикамару.
-Тя май го харесва а?
-Да и той нея но никои няма да си признае. - каза Канкуро и двамата се разсмяха.

В Коноха

Тсунаде сама Учиха Саске напада селото. - каза Шизуне.
-КАКВО!!!Веднага ми доведи Наруто.
След като Наруто влезе беше посрешнат от вик.
-Наруто Саске напада селото отивай да се биеш.
-Добре!
Новината се разчу из цялото село.
В болницата.
-Хината трябва да се събудиш Наруто има нужда от помощ.Аз не мога да се изправя пред Саске.-казала разплаканата Сакура и побягнала.
Трябва да преодолея страха си Саске ако нараниш Наруто ще си платиш. мислеше си Сакура и тръна към мястото където се биеха Наруто и Саске.

Момчетата бяха в разгара на битката.Изведнъж Наруто падна
-Свършено е с теб - каза Саске . - Огнен Елемент.Голямо огнено кълбо.
Наруто си помисли ,,е това е края"
Изведнъж се чу различен глас. Воден елемент.Приливна вълна.Дойде огровна вълна и изгаси огъня.
-Не ме отписа толкова бързо нали Учиха!
Саске се обълна към гласа и видя Хината.
-Коя си ти?
-е не казвай че забравяш хората който си отровил.Мислеше си че си ми победил и можеш да ме тъпчеш както си искаш ли.Преживях смъртта на цялото си семейство а ти мислиш че съм слаба.Е скъпи имам новина за теб - върнах се.
Наруто се взераше в нея ,,Когато е будна е по красива" мислеше си той.
-Наруто аз съм все още слаба от болестта и може би няма да преживея тази битка , но има нещо което искам да направя преди това. - каза Хината.
Момичето се наведно погледна го в очите и му даде най нежната целувка на света.Той я погледна учудено.Неможеше да повярва че това се случва.Когато устните им се докоснаха той се почуства сякяш лети.

-Сбогом! - каза Хината и се обърна.

6Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Чет Юни 04, 2009 7:56 am

_Swety_

_Swety_

Продължи а за фика lol! lol! lol! lol! трепач!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Чет Юни 04, 2009 9:01 am

Hinata is the best

Hinata is the best

ще пусна продължение след 15 юни защото сега имам изпити и не мога

8Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Нед Юни 07, 2009 10:49 am

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Не се притеснявай за това! Междо другото радвам се, че развиваш сайта.Скоро ще има конкурс за модератори.. колкото повече развиеш сайта толкова по-голям е шансът ти Smile

https://fanfiction-bg.catsboard.com

9Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Пон Юни 08, 2009 1:05 pm

Hinata is the best

Hinata is the best

Наруто стоял и не можел да повярва на очите си.Тя го била целунала , а сега се биела с най - добрия му приятел.Тази целувка била най - хубавата през живота му , а той бил целунал много момичета.Хината не искала да убие Саске.
- Шаринган! - казал Саске.Той влязъл в съзнанието и .Накарал я да си спомни ноща на убийствато на родителите и.Било ужасно.Дори Саске , чиито радители също били мъртви се ужасил.Хината знаела , че няма да може да преживее това отново затова с голяма мъка се освободила от техниката на Саске.
-Търсила ли си отмащение? - попита я той
Този въпрос я изненадал.След като помисли тя му отговори.
-Не.И не ме гледай така.Отмъщението няма смисъл.Нито аз ще се почуствам по добре, нито те ще се върнат , затова не търся отмъщение. - отговорила му тя. -Съжаявам Саске.- казала тя и го хванала в парализираща техника
. - Време е да се върнеш вкъщи.

След една седмица всичко си вървяло както преди с изключение ,че Хината била без маска.Наруто наистина я хресвал и въпреки ,че бил минал цяла седмица той не можел да забрави целувката.Саске си бил същия само , че след думите на момичето се отказал от своето отмъщение.Неджи си бил същият упорит идиот , но се съгласил и говорил с Хината.Тя наистина съжалявала , но се била научила да прикрива емоциите си.След този разговор Неджи и Хината се сближиха.Неджи се престраши и покани Тен Тен на среща, а тя изненадващо прие.Шикамару преодоля гордостта си и покани темари на среща , а тя прие.Всичко се ореждало чудесно дори за Саске който тръгнал със Сакура.Само Наруто се правел на идиот и не поканил Хината на среща.
-Наруто ти си кретен.Тя винаги те е харесвала покни я на среща. -казал Киба
-Няма!Тя ще ми откаже. - постоанно повтарял Наруто.

Една вечер Хината се прибирала от тренировка.На улецата видяла Наруто , кайто целумал едно момиче (идиот). Истината била , че той искал да почуства същото като при целувката на Хината , но не се получавало.Тя наистина била наранена.
- Здравей хината. - казал Наруто и пак целунал момичето без да се съобразява ,че момичето е още там.
Хината не можела да го понесе.Въпреки , че се била научила да контролира чуствата си тя осетила ,че ще се разплаче.
ІЗдравей Наруто и чао Наруто!Трябва да тръгвам - казало момичето и със един тих пукот изчезнало.

В дома на Хината

Тя се хвърлила на леглото и се разплакала.
-Няма да плача заради него.Нека се целувава с който си иска.тази нощ е последната в която плача за него - казало момичето и заспало обляно в сълзи.

На другия ден в офиса на Хокагето.
-Хокаге сама искам да ви помоля за мисия която ще ме държи далече от селото поне месец.
-Съжалявам Хината.Има една но е с други нинджи и е много нисък ранг.-Няма значение.Приемам.
-Добре-Утре в 8 часа бъди пред портата да се срешнещ със съотборниците си. - казало хокагето.
-Хай - ивмикала Хината и изчезнала в пукот.

На другаа сутрин пред портата на коноха били Наруто , Сакура ,Саске и другите и приятели.
По дяволите исках да съм далеч от него , а вместо това съм на една мисия със него. - мислила си Хината

След няколко часа път спрели.
-Не знаех , че трябва да пренощуваме на открито не нося палатка. - казал Наруто.
-И аз! - казали в един глас Сакура,Темари и Тен Тен.
-Може да останете при нас !казал Саске.Сакура ще е при мен , Темари при шикамару , а Тен Тен при Неджи.И както излиза Наруто ще е при Хината.
-Какво аз не съм се съгласявала на такова нещо , а и нямам палатка. - казало момичето.
-Тогава къде ще спиш? - попитал Саске.
Аз съм АНБУ.Не съм свикнала на всяка мисия да спя в палатка. - казало момието.
-Ами какво ще прави Наруто тогава! - попитал Саске.
-Добре де добре ще се погрижа за него. казало момичето.-Стоите тук!
Тя изчезнала с тихо пук и сред секунди се върнала със палатка.
-Хайде влезай и да не си посмял да дигаш шум. - казало му момичето.

След няколко часа Наруто все още не можел да заспи.Той стоял и гледал спящото до него момиче.Тя била наистина красива.Той се наведнал към нея и я целунал.В същия момент тя отворила очи.Наруто не забелязял защито отново бил осетил онази топлина в сомаха.
-Какво си мислиш , че правиш Наруто! - казало момичето.




Не стана много добре затова кажете дали искате продължение

10Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Вто Юни 09, 2009 1:43 am

_Swety_

_Swety_

супер още плс

11Наруто фенфик Empty Наруто фенфик Вто Юни 09, 2009 10:30 am

Hinata is the best

Hinata is the best

-Наруто какво правиш? - повтори въпроса си Хината-
-Ами аз .. такова.. - заекваше Наруто.
Хината въздъхна.
-Нищо няма да ти направя този път , но ако го направиш отново ще съжаляваж - казало момичето
-Добре де добре.

Мисията била лесна.Трябвало да намерят някакви билки.След мисиятя Сакура предложила.
-Хора хайде на плаж. - каза розокоската.
-Добре! - съгласяват се всички.

На другия ден на плажа

Всички дошли освен хината.
-Хора къде е Хината? - попитал Наруто.
-Защо?Липсвах ли ти ? - попитало го туко що появилото се момиче.
-Няма такова нещо! - казало зачервеното момче.
Хайде да играем на истина и предизвикателство.Само , че този път всеки трябва да каже истината и да бъде придизвикан.
-Добре. - казал Саске. -Аз съм пръв.Сакура обичаш ли ме?
-Да.
-Предизвиквам те да ми дадеш целувка. - казал Саске.Сакура го целунала.
-Саске а ти обичаш ли ме и ако отговорът ти е да ме целуни. - казала Сакуро.Саске се навел и я целунал.
-Ние няма да играем казали.- Ино и Темари.
-Тогава и ние. -казали Тен Тен,Неджи,Киба и Шикамару.
-Аз съм във водата.- казал Неджи и скочил вътре.-Боже тази вода е студена като лед! - казало момчето като излязло на секундата.
-Добре хайде мой ред е . - казал Наруто. -Хината харесваш ли ме
-НЕ! - казало момичето.Това било истина тя не го харесвала , а го обичала.Всички схванали , но Наруто понеже е един рус и тъп не разбрал.Той много се ядосал.
-Добре тогава предизвиквам те да скочиш в басейна.
-Наруто ти добре ли си!Водата е ледена. - казали всички освен Киба.
Хината свалила дрехите си и останал по бански.Наруто нямало как да не признае ,че тя имала невероятно тяло.Момичето се засилило и скочило във басейна.Тя не искочила като Неджи , а почнала да плува.
-Моля1 - гледали всички. -Но водата е студена.
-Грешите. - казал Киба. - Тя е АНБУ и е свикнала на много по студена вода.

След плажа Наруто хванал Хината и я попитал.
-Значи не ти пука за мен така ли?
-Не съм казала това.
-Каза ,че не ме харесваш.
-Прав си не те харесвам.Аз аз аз те обичам.
Като чул това Наруто се наведнал и я целунал.Тя му отговорила.
-Искаш ли да ми станеш гадже? - попитал Наруто.
-Да!


Край

Така всичко се подредило.Акатски и Орочимаро били победени и всички се събрали и заживяли щастливо
Very Happy Very Happy Very Happy

12Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Чет Юни 11, 2009 5:47 am

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol!

13Наруто фенфик Empty Re: Наруто фенфик Пет Юни 12, 2009 3:33 am

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Хубаво е ... "Така всичко се подредило.Акатски и Орочимаро били победени и всички се събрали и заживяли щастливо" .. с т'ва последното малко на приказка ми заприлича ..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите