Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

Stick with me

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Stick with me Empty Stick with me Сря Юни 10, 2009 11:08 am

Hinata is the best

Hinata is the best

Това е Дейсаку фик и не го пиша аз ,а само го превеждам

Глава 1.Удари и тръгвай

Нощ падна над Коноха.Почти всички спяха в леглата си и не обръщаха внимание на двамата Акатски членове минаващи по запустелите улици.

- Предполагам трябва да побързаме. - каза Дейдара, зарявайки раката си в чантата с глина на гърба си. - Джинчурикито трябва да живее в този апартамент, но светлините са все още пуснати. -промълви на Тоби, ходещ зад него. -Какво мислиш?Трябва ли да си отпуснем вход?
-Какво имате предвид сенпай?Да взривим предната врата?Не е ли малко очевидно!
Дейдара удари Тоби по главата.
-Ти съсипа речта ми лошо момче! - изръмжа той и сключи ръце пред гърдите си. - Разбира се , че няма да взривим вратата.Това ще привлече твърде много внимание.Мислех си да разбием ключалката и да изненадаме Джинчурикито.Как ти звучи?
Тоби сви рамене.
-Харесвам идеята за експлозията повече.

Това е една част от първа глава.Утре ще пусна продължението ,защото сега съм заета.Кажете дали да продължавам защото не съм много добра във преводите и да знам дали да превеждам.

2Stick with me Empty Re: Stick with me Сря Юни 10, 2009 12:48 pm

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

3Stick with me Empty Re: Stick with me Сря Юни 10, 2009 10:30 pm

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Продължавай! Харесва ми Smile

4Stick with me Empty Stick with me Чет Юни 11, 2009 5:48 am

Hinata is the best

Hinata is the best

Главите са много дълги затова ще ги пускам на части

1 глава 2 част

-ТОБИ!!!Дейдара го удари отново като го накара да изскимти от изненада.
-Не беше мило сенпай! - каза Тоби докато застане на безопасно място от юмруците на Дейдара.
Русокосият член на Акатски въздъхна и започна да се катери по железните стълби ,водещи до апартамента на Джинчурикито.Тоби го последва внимавайки да не се приближава много.Дейдара се наведе към ключалката и почна да я изучава.
-Може ли сенпай да разбие ключалката2 - попита Тоби, навеждайки главата си на едта страна.
Дейдара въздъхна. - Разбира се , че мога.Тази ключалка е стара и ръждясала.
Той се наведе и по странна причина почна да рови в косата си.Изведнъж той извади фиба за коса,която туко що беше намерил.Тоби го погледна малко отвратен.
-Твърде малака.Къде по дяволите сложих голямата.
След малко намери голямата фиба и я мущна в ключалката.След няколко минути вратата се отвори.Русокоското сложи пръст на устата си като знак към Тоби да мълчи.Той влезе и си направи път към малкия коридор свършващ с три врати.Дейдара спря пред тях.Той се усмихна когато дясната врата падна.Оставаха още две.Тоби бутна Дейдара ,но той се осъзна на време и не предизвика шум.Той даде на Тоби смъртоносен поглед.
-Защо го направи?
Тоби не отговори , а показа с пръст впода пред лявата врата където се виждаше светлина.
-Добре ето го плана.Ти отваряш вратата и аз хвърлям безшумни експлозиви.Ако сме късметлии димът ще го накара да припадне, а ако не сме ще ти даде прикритие за да го накараш да изпадне в безсъзнание.Съгласен? - попита Дейдара.
Тоби изсумтя.
-Тогава влизаме.Едно,две,три . .. давай!!!

5Stick with me Empty Re: Stick with me Чет Юни 11, 2009 5:52 am

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol!

6Stick with me Empty Re: Stick with me Съб Юни 27, 2009 7:44 am

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

o0oo yeah ... Дейдара Twisted Evil Twisted Evil Искам още !!! Razz

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите