Share your imagination!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share your imagination!

Форум за всеки, който иска да сподели свои разкази, фен фикове, истории и стихове


You are not connected. Please login or register

HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Пет Мар 06, 2009 2:45 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Топъл ден, както е винаги в Обществото на душите....и там започна да се равива една любов, за която си заслужава да ви разкажа...тя е обсипана с любов нежност и много мъка...и ето как започна всичко....
Хинамори беше младо, красиво момиче с нежно и невинно лице. Тя беше лейтенант в отряд 13 под ръководството на Бякуя.
Хицугая беше капитан на 10 отряд. Той бе със сребристта коса и зелени нефритени очи. Тяхното детство е сварзано със здраво приятелство, което след като и двамата поемат грижа да бъдат Шинигами, се разрушава. Поради зачестените мисии варху залавянето на Айзен те не се виждат повече от година след инцидента, който рани и двамата за цял живот. След като Хинамори предаде доверието си към Хицугая, техните отношения биват скасани....И така минават цели две години откогато не са се виждали и....
Хицугая както винаги седеше на бюрото на Мацумото, защото тя бе на мисия...и ...изведнъц вратата на стята се отвори....и...
- Хина....мори (Хицугая беше потресен от отва, което стоеше пред него...да това наистина бе неговата Момо, но сега тя изглеждаше точно като истинска жена...косато която преди винаги беше на кок, сега се стилаше нежно по талията й...тя имаше красива фигура, за която всеки мъж би мечтал)
- Хицу...гая-сама (Тя го гледаше право в очите и тарсеше подкрепата, кояро някога ги е сварзвала...но тя също бе озадачена, защото нейните спомени били напълно различни с това, което е в момента Хицу...той бе възмажал...гласът му, бил силен и както винаги каращ сърцето на Момо да трепне)
- Аз...здравей...Хинамори...какво търсиш тук ( Хицугая беше толкова замаян, че дори незнаеше какво да каже)
- Дойдох да предам един доклад на Мацумото, но извинете Капитане за безпокойството ще й го предам друг път...(Хинамори се обърна към вратата за да излезе..тя се чувстваше ужасно.....когато изведнъж Хацугая застана пред нея и я спря да отвори)
- Чакай...моля те недей...остани....не си отивай отново ( И очите на двамата започнаха да се пълнят със сълзи) – Защо Хинамори не дойде нито веднъж да ме посетиш...аз те чаках...знаеш ли каква болка налягаше сърцето ми през тези години...защо..
- Аз...аз...не ме винете, защото когато бях на крачка от смъртта вие ми обърнахте гръб, и когато онази вечер дойдохте в болницата сърцето ми се успокои, ала грешах....вие отново си тръгнахте и....
- Прости ми...моля те...нека бъдем отново приятели...прости ми
- Приятели..така хубаво звучи, но сърцето ми е на парценца....не мога да обичам никого, дори и само като приятел
- Щом е разпиляно на хиляди парченца, аз ще събера всички и сърцето ти ще забие отново
Хинамори се усмихна и скочи на врата на Хицугая....тои беше много щастлив, но сега той не възприемаше Хинамори отново като приятел, а като нещо повече...нещо по – силно.........

Е това за сега...очаквайте другата глава...за да разберете какви всащност са чувствата и на двамата един към друг...And ReMeMbEr : YoU ArE My LoVe

http://vbox7.com

2HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty Re: HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Съб Мар 07, 2009 4:58 am

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Ето ме и мен...съжалявам че предишната глава беше толкова къса, с тази ще компенсирам..............в предишната глава: срещата на Хинамори и Хицугая


^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
- Моля всички капитани и лейтенанти да се яваят в стаята за съвещания...ще бъде проведен важен разговор засягащ всички в Обществото на душите....
- Капитан Хацугая да тръгваме бързо към храма на Разкаянието....
- Мацумото, ти върви имам да свърша една важна работа тук, кажи че ще закъснея малко
- Но капитане...явно е нещо важно щом искат всички силни Шинигамита да се явят....а и защо не ме пускате да вляза в стята....какво има да не ви се е случило нещо
- Мацумото, нямам нужда от помощ...когато ти казвам тръгвай очаквам да изпълняваш......ВЕДНАГА
- Добре....до по-късно..Капитан Хацугая

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
В храма на Разкаянието
- Така да започваме...надявам се всички са тук
- Всъщност Капитан Хацугая и лейтенант Хинамори все още не са пристигнали
- И Лейтенант Хинамори...но какво защо...тя не пропуска срещите
- Явно става нещо...щом и Хацугая не е тук
- Всъщност ако позволите, капитан Зараки Кенпачи, Капитан Хацугая ме помоли да предам че ще доиде малко по-късно, а относно причината за своето закъснение не ми спомена нищо
- Мацумото...та той ти споделя всичко
- Той ми е капитан и аз не мога да му се противопоставя, Лейтенант Ренджи Абарай, щом е решил за правилно да не ми казва нищо аз уважавам неговото решение...и моля не ми задаваите повече въпроси, казах че не зная нищо повече
- Добре, когато дойдат и двамата ще видим и така нека да започваме......................

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
В двора на Хацугая
- Какво ли прави в момента Хинамори....не зная защо но от снощи не мога да си я избия от главата...станала е истинска красавица....очите и ме загряват както онзи момент от нашето детство когато гледахме залязващото слънце...това че е близо до мен ме кара да я обиквам още повече, но не зная дали тази обич се отнася за като приятел с нея или като с жена....това чувство ме изгаря отвътре и не мога да спра да.....
В този момент зад портата на двора се появи Момо...Хицугуя скочи и трагна с бърза крачка към нея
- Капитан Хицугуя не трябваше ли да сте на събрание
- До колкото зная, лейтенант Хинамори, вие също нямате причина да не отидете, защото ако не сте чули вие трябва да изпълнявате заповедите на капитаните и да се явявате там където те ви казват
- Извинете...Веднага тръгвам
- Стой Хинамори...не сам ти дал никаква заповед....а й да ти бях дал тя щеше да бъде да не си тръгваш...моля те остани малко
- Но аз....трябва да бъда до моя капитан
- Спокойно....ще обясня на Бякуя че си била под контрола на друг капитан...пък остави тези любезности, нали ти казах че ще направя всичко възможно за да си те върна отново като...като..мои близък човек
- Както кажете....Хацугая-сама
- И ще те помоля за в бъдеще да не използваш онзи гаден прякор Шини-кун....става ли
- Няма проблем, Шини-кун
Хинамори се доближи бързо до Хицугая и го целуна нежно по едната буза
- Довиждане...Хицугая – сама
- Аз....довиждане Хинамори-чан
Капитана беше потресен от целувката, защото разбра какви са чувствата му към неговата Момо...и беше изключено те да са само приятелски
ЕЕееее това беше...очаквайте следващата ми глава...за да разберете какво се случва по-нататък....ББ AnD ReMeMbEr: YoU ArE My LoVe

http://vbox7.com

3HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty Re: HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Нед Мар 08, 2009 6:08 am

*Cherry Blossom*

*Cherry Blossom*
Admin

Чудесно.Продължавай..!! Cool Cool Cool affraid

https://fanfiction-bg.catsboard.com

4HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty НЕоЧАкВАн ПОсЕТиТЕл Вто Мар 10, 2009 2:45 pm

shikatema_best

shikatema_best
Admin

Новата глава: Неочакван посетител

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
- Здравайте..капитан Хацугая....бихте ли ме пуснали да вляза...аз съм Мацумото
- Да влез, няма проблем...е какво става.......
- Не искам да ви притеснявам но в града пристигна ново шинигами...не се притесняваите много, но той досущ прилича на капитан Айзен...а най-лошото, е че го сложиха на мястото на Бякуя, който пък стана капитан на 3 отряд...тоест се досещата не къде бия...лейтенанта на новия капитан ще бъде Хинамори
- Не, няма да го позволя...отивам при Хинамори
- Само моля ви капитане, одържайте нервите си и се опитайте да я чуете

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
В чакалнията на 13 отряд

- Извинете, някой да е виждал лейтенант Хинамори...
- Капитан Хацугая – сама, тя е в стаята си...тръгнете на ляво...последната врата от дясната ви страна
- Много ви благодаря
Хацугая крачеше бързо и бе стиснал здрав юмрук...явно беше че той ревнуваше от новия капитан....тревожеше го мисълта че тази прилика между него и Айзен, ще заслепи Хинамори...тя много уважаваше Айзен и го смяташе за голям приятел, но нищо повече и макар това тя бе приварзана към него...и от тази близост новия може да се възползва и да причини болка на Хинамори...и само тази мисъл, че тя мойе да бъде в обятията на друг го подлудяваше....когато стигна дъното на коридора той отвори бързо вратата на стаята...
- КАКВО ПРАВИТЕ ТУК...КАПИТАНЕ...НЕ МОЖЕ ДА ВЛИЗАТЕ ТАКА
- Извинявай...аз не знаех че си гола
- Не съм гола не виждате ли..имам хавлия...а и как смеете да влизате така, без дори да почукате...това е позор за мен...ужасена съм..
- Недей моля те..не се сърди, аз ще изчакам да се облечеш, защото трябва да поговорим за нещо важно..
А като стана въпрос, беше очевидно че Хацугая не отлепяаше очи от полуголата Хинамори, която се бе обърнала с гръб, на другата страна. И макар да знаеше, че двамата с Хацугая са само приятели, тя виждаше неговата перверзна усмивка, която стоеше някак си готино на лицето му
- И все пак Хацугая – сама , бихте ли напуснали стаята ,за да мога да се облека..когато стана готова аз ще ви извикам
- Но аз мога да те изчакам тук, вътре
Момичето направи намръщено и леко придизвикателно обръщение, като му каза да напусне стаята веднага, защото няма намерение да се съблича пред него. Той от своя страна се почувства поласкан, тъй като обикновенно Хинамори не обръща внимание на такива излишни и глупави коментари, които направи той преди малко...обърна се и остави красавицата да се приготви
ЕЕеее това беше за сега
Следващата глава: Какво се случи онази вечер
BB AnD ReMeMbEr: YoU ArE My LoVe

I love you

http://vbox7.com

5HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty Re: HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Чет Юни 11, 2009 6:02 am

_Swety_

_Swety_

lol! lol! lol! lol! lol!

6HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Empty Re: HitsyHino HiStOrY Of OnE LoVe StOrY Съб Юни 27, 2009 7:56 am

Harun0 Sakura

Harun0 Sakura

Фикаа е много интересен! За грешки... мии не съм забелязала Razz Хайде пускай новата глава по-бързо бе човек Very Happy Нямам търпение вече Razz

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите